Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018]
#33
Twój nick na serwerze:

ArGGen
Wiek:

13
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:

bardzo lubię sport, spotykać się z przyjaciółmi, gry komputerowe/mobilne, tak jak każdy obejrzeć dobry serial
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:

Grałem na kilku różnych kontach z przerwami dlatego że miałem mc non-premium ale tak to jakoś 2013-14 jeszcze jak byłem w 3,4 klasie podstawówki
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:

Z ts-a korzystam grając z kumplami jak narazie nie jestem aż tak aktywny spędziłem tak około 19h, a pozatym zgłaszam graczy jak i bugi/błędy

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:

Tak gdy zgłaszam gracza lub buga

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?

Moje ulubione Sky Wars Bed wars PvP classic i easy hc
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:

zależy kiedy będzie szkoła to pomiędzy 2-3 a w weekendy nawet 5-6
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:

Najbardziej lubię tryb Bed Wars z powodu iż potrzebna jest tam praca zespołowa aby doprowadzić do wspólnego celu czyli zwycięstwa, można go polecić na wiele sposobów np. ,, Można nieźle bawić się z przyjaciółmi"  ,, Nauczenie się współpracy" ,,Możliwość wytrenowania umiejętności walk z silniejszymi/słabszymi (również jeśli chodzi o itemy)"

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?

Zgłaszam wszystkich cheaterów (umiem to rozpoznać) Bardzo nie lubię wulgaryzmów więc owe osoby upomnę iż nikt tego chyba nie lubi i można dostać za to bana czasami zdarzy się że ktoś zacznie mnie wyzywać ale wtedy ucinam rozmowę, tłumaczę nowym graczom dostępne komendy w danym trybie

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?

Na kilku serwerach byłem helperem między innymi gc*.** które już upada, hi***y serwer pvp czy mod na upadłym serwerze t********ft.pl

W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:

Dużo więcej czasu spędzałbym na tsie prawie gdy korzystałbym z komputera bym go nie wyłączał starał się pomagać innym graczom (np. Kiedy coś nie działa, Sprawdzać zgłosznych graczy czy rozmawiać z graczami na różne tematy których nie rozumieją) Pomagać w usprawnianiu serwera(umiem) Dawać pomysły do usprawnienia obecnych trybów aby więcej osób grało na serwie.

Ciepło pozdrawiam wszystkich czytających


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018] - przez ArGGen - 21-08-2018, 03:45 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości