Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018]
#28
Twój nick na serwerze:xCukierek1996
Wiek:15
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie zajmuje się grafiką, u montażem różnych rodzajem filmów.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od mniej więcej półtorej roku
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:Czasami jeśli naprawdę mi się nudzi wolę discorda
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: nie
 
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? jeśli byście mnie przyjeli to mógłbym naprawdę każdy ;D
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:prawie 6h
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:creative i kitpvp to raczej moji faworyci
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? starałem się zgłaszać cheaterow i innych osobników łamiącyxh regulamin.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Dniami naprawdę mi się nudzi, i po po prostu jest to dla mnie spoko zajecie
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:możliwosc wyciszenia osoby która do nas spami np. na msg (gracz+).Byłaby to bardzo przydatna komenda która pomoże graczom. Ranga na działce Zastępca, ma możliwość dodawanie innych osob na dzialke swojego kolegi /p zastepca (nick)

to moje zglaszenie, mysla ze się przyjmie dużo tu spędzam i byłoby fajnie gdybyście mnie docenili pozdrawiam administracje ;3


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018] - przez IziSvko - 12-08-2018, 02:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości