Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018]
#6
Rainbow 
Twój nick na serwerze:
~Kremoffa
Wiek:
~Mam 12 lat.
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
~W wolnym czasie lubie słuchać muzyki oraz czasami porozmawiać z innymi osobami.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
~Od około 2/3 lat.
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
~Tak jestem aktywna na serwerowym TeamSpeak-u. Od września 2017 roku. Do 7 godzin.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:
~Tak.
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
~Pvp classic, Creative, oraz SkyWars
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
~Do 7 godzin.
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:
~Najbardziej z trybów znam Pvp Classic. Podobają mi się na tym trybie areny. Poleciłabym ten tryb osobą które lubią sie bić oraz szukać skrzynek poukrywanych na mapach.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
~Upominałam osoby które łamały regulamin oraz zgłaszałam osoby które posiadają cheaty Administracji na ts.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
~Myślę że jestem osobą pomocną i odpowiedzialną. Szanuje osoby które znajdują się administracji oraz poza nią.
Mam dużo czasu wolnego który wykorzystałabym z chęcią na rozwój serwera.
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:
~Najbardziej chciałabym pomagać innym osobą z administracji w przygotowaniu eventu.
Chciałabym też zmniejszyć ilość osób z 'cheatami'. Również ilość osób które łamią regulamin w inny sposób.

Dziękuje za przeczytanie mojego podania oraz życzę innym powodzenia.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018] - przez Kremcix - 02-08-2018, 09:50 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości