Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018]
#3
Twój nick na serwerze: StevePLxD1
Wiek:13
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubie jeździć rowerem ale przeważnie grać w mc
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od dawna od jakis 3 lat mialem inne konto ale zostalem zbanowany za reklame serwa
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:od jakis 3 lat albo 2
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: nie

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3 godziny albo 4
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:Najbardziej znam Creative, najbardziej mi sie podoba to że możesz z kimś budować inspirować się własnymi myślami i zbudować co tylko zechcesz
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Staram sie jak moge probuje znaleźć dużo znajomości i pomagam budować innym graczom
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Dlatego bo znam większość komend, gram już w mc od 4 lat a od jakis 3 zajmuje się na komendach i od niedawna próbuje nauczyć się skryptowania, łącznie na różnych serwach adminem byłem 8 razy albo więcej
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: chciałbym zmienić to żeby ludzie się lepiej ze sobą komunikowali i żeby było mnie cheaterów na serwerze, postaram się z całych sił.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018] - przez StevePLxD - 02-08-2018, 07:48 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości