Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018]
#31
Twój nick na serwerze: patrick623
Wiek: 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Wychodze ze znajomymi , gram na kompie , pilnuje mojej siostrzenicy

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od ponad 3/4 lat

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Spedzam srednio 3/4 godziny

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Czasami jak nie jest zajeta

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera - Mysle ze Anihilacje, pvp classic , skyBlock

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4/5 godzin

Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Najlepiej znam Anihilacje . Najbardziej mi sie podoba w tym trybie praca zespolowa bo dzieki niej team wygrywa nie tylko dzieki kozaka z boskimi ?

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagalem gracza Napisalem bardzo prosty poradnik "Jak wgrac skina do Minecrafta by zyczu

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Mysle ze jestem osoba ogranieta w komendach , Miła , Umiem rozwiazac konflikt , Chciałbym sprobowac byc administratorem

W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Napewno chcialbym Dodajc Eventy na kazdym trybie . Polegało by to na tym ,że np. co piatek bylby event na innym trybie . Byly by to kody na vip'a na 3/5/10 dni i wiele innych rzeczy . Moim zdaniem to by przyciagnelo graczy bo kto nie lubie wygrac czegos ?

Pozdrawiam niech wygra najlepszy ?
#32
Twój nick na serwerze: EvilekPL

Wiek: 15 lat

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Uwielbiam Grać w piłkę nożna oraz biegać wieczorami Tongue
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na tym koncie jestem od niedawna ale miałem przed tym kontem jeszcze 2 poprzednie evilgamer i evilminecraft niestety oba zostały skradzione ale w sumie myślę ze mam około 4 lat stażu na serwerze Big Grin

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Spędzam na ts3 od 1h do nawet 8-9 godzin dziennie. Nie spędzam tego czasu na waszym ts3 tylko na innym ale zawsze można sie przerzucić Big Grin

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Jak już wcześniej napisałem przesiaduje ale nie na ts3 Mcsurvi.pl

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? : Myślałem nad nowym GTA 6 lub WD 2 są to świeże tryby i już po kilkunastu minutach zauważyłem niekulturalnych graczy.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 6-10 h.

Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Najlepiej znam GTA i WD (Stare wersje) Ale tych nowych też mogę poznać Smile

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Tak, I nie będę tutaj pisał o tym ilu ja cheaterów złapałem ale coś w tym stylu. Na pewno pomogłem niejednemu graczowi w stawianiu 1 kroków np. Na Wd lub Jail.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem osobą ambitną która ma bardzo dużo czasu ale nie ma go jak dobrze poświecić Smile Kultura u mnie też niczego sobie. Moim Największym minusem jest to że bardzo fatalne tłumacze coś ale myślę że damy radę Smile

W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Na pewno na początek chciałbym aby na serwerze więcej się działo mam namyśli to aby organizować więcej konkursów turnieji zabaw itp. Oraz chciałbym zmniejszyć poziom niekulturalnych graczy do minimum To są moje cele jak dołączę a potem to się zastanowię .

Pozdrawiam Cała Administracje i dziękuje za czas poświęcony Smile
#33
Twój nick na serwerze:

ArGGen
Wiek:

13
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:

bardzo lubię sport, spotykać się z przyjaciółmi, gry komputerowe/mobilne, tak jak każdy obejrzeć dobry serial
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:

Grałem na kilku różnych kontach z przerwami dlatego że miałem mc non-premium ale tak to jakoś 2013-14 jeszcze jak byłem w 3,4 klasie podstawówki
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:

Z ts-a korzystam grając z kumplami jak narazie nie jestem aż tak aktywny spędziłem tak około 19h, a pozatym zgłaszam graczy jak i bugi/błędy

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:

Tak gdy zgłaszam gracza lub buga

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?

Moje ulubione Sky Wars Bed wars PvP classic i easy hc
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:

zależy kiedy będzie szkoła to pomiędzy 2-3 a w weekendy nawet 5-6
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:

Najbardziej lubię tryb Bed Wars z powodu iż potrzebna jest tam praca zespołowa aby doprowadzić do wspólnego celu czyli zwycięstwa, można go polecić na wiele sposobów np. ,, Można nieźle bawić się z przyjaciółmi"  ,, Nauczenie się współpracy" ,,Możliwość wytrenowania umiejętności walk z silniejszymi/słabszymi (również jeśli chodzi o itemy)"

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?

Zgłaszam wszystkich cheaterów (umiem to rozpoznać) Bardzo nie lubię wulgaryzmów więc owe osoby upomnę iż nikt tego chyba nie lubi i można dostać za to bana czasami zdarzy się że ktoś zacznie mnie wyzywać ale wtedy ucinam rozmowę, tłumaczę nowym graczom dostępne komendy w danym trybie

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?

Na kilku serwerach byłem helperem między innymi gc*.** które już upada, hi***y serwer pvp czy mod na upadłym serwerze t********ft.pl

W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:

Dużo więcej czasu spędzałbym na tsie prawie gdy korzystałbym z komputera bym go nie wyłączał starał się pomagać innym graczom (np. Kiedy coś nie działa, Sprawdzać zgłosznych graczy czy rozmawiać z graczami na różne tematy których nie rozumieją) Pomagać w usprawnianiu serwera(umiem) Dawać pomysły do usprawnienia obecnych trybów aby więcej osób grało na serwie.

Ciepło pozdrawiam wszystkich czytających
#34
Twój nick na serwerze: Niuusiek69
Wiek: 17 skończone w kwietniu
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie lubie pograć w gierki na komputerze
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Aktywna jestem jakoś od maja-czerwca
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Nie jestem aktywna, ponieważ nie umiem go jeszcze obsługiwać Smile
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Nie, nie mam
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?: Survival
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy, z przerwami nawet 5h
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Najlepiej znam survival. Najbardziej podoba mi sie to, że musisz się tu wykazać i samemu walczyć o przetrwanie i w ten sposób bym ten tryb innym polecała
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszam cheeterów, pomagam nowym na trybie survival
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ przydałby sie taki helper, który wchodziłby na survival, bo w ciągu 3 miesiecy na tym trybie widziałam dwa razy administratora
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Zmienić bym raczej nic nie chciała, ale chciałabym poznać wtedy inne tryby. Wprowadzić troche kultury u niektórych, bo nie reagują na uwagi zwykłego gracza, vipa (jestem vipa). Chciałabym również poznać administracje, bo miałam okazje zobaczyć ich tylko dwa razy (tak jak wyżej pisałam), lecz nawet nie zechcieli mi pomóc wtedy, gdy miałam pytania.
Pozdrawiam,
Niuusiek69
#35
Twój nick na serwerze: kebab333
Wiek:13
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie trenuje teakwondo, jest to koreańska sztuka walki, która ma za zadanie kontroli swojego ciała a najważniejsze umysłu. Dla zainteresowanych daje link do wikipedi Wink https://pl.wikipedia.org/wiki/Taekwondo , oczywiście kiedyś gram w tego minecrafta cnie? Big Grin , więc drugą rzeczą, którą robie w wolnym czasie jest (strasznie nieprofesonalny) gaming, ogrywam i ogrywałem takie tytuły jak: Trylogia Gothic, League Of Legends, no i nasz Minecraft! Te 3 tytuły darze ogromnym sentymentem, daję mi pewne uczucie nostalgii w gothica zaczynałem mając 6 lat(Dzięki starszy Bracie! Big Grin)  
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze grałem z bardzo dużymi przerwami od 3 lat, pod strasznie różnymi nickami. Także nie da się sprawdzić w większej mierze mojej aktywności Tongue
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Z waszego ts3 korzystałem głównie w celach szukania ludzi do gry w LoLa najczęściej Big Grin, wspomnę że niedawno się przeprowadziłem i ip uległo zmianie i dlatego nie jestem nawet zarejestrowany Tongue! zawsze jak gram na jakimś serwerze wchodze na jego ts3 by mieć lepszy kontakt z graczami w ewentualnym nieporozumieniu.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Zdarzyło się pary razy, ale najczęściej byłem wyśmiewany przez mój piszczący głosik (który znikł o dziwo!) przykre wspomnienia...

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?:
EasyHardcore i Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Na spokojnie były to od 3h do nawet 6h to wszystko zależy od tygodnia, czy wypadną jakieś zawody czy umówię się z przyjaciółmi itp.
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Generalnie połowa moich wspomnień związanych z minecraftem to serwery survival+gildie , w tym wypadku jest to tryb EasyHardcore, który uważam za must-play jeśli chodzi o przygode z mc. Najbardziej propsuje ten tryb za możliwość prowadzenia polityki między gildiami zakładanie różnych sojuszy na konkretną gildie. Poleciłbym ten tryb przez jego łatwość do zaklimatyzowania się do zasad (dżungli poniekąd) jakie tam panują.  
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Starałem się utrzymać miłą i sprzyjającą nowym graczom atmosferę. Raczej mówię o nie zgłaszaniu cheaterów jest oklepane ale muszę o tym wspomnieć Wink
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem miłą, (podobno) zdystansowaną osobą mam bardzo dużo czasu. Strasznie przywiązuje się do "projektu", z którym jestem związany. Mam staż na innych serwerach Tongue (jak ktoś będzie ciekawy wyśle ss z dowodem Smile . Sprzyjającą mi cechą jest asertywność ( a czasami nawet upartość). Jak postawie sobie jakiś cel to priorytetem jest go spełnić.
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Zaczął bym od zmiejszenia dystansu
Administrator-Gracz, każdy gracz powinien ufać administracji a nie unikać jej jak ognia. Swoim zachowaniem chciałbym wpłynąć na społeczność serwera by administracja stała się dla nich pomocną dłonią a nie niedostępnym bóstwem pełnych zagadek. Co najważniejsze ludzie zaczęliby o wiele częściej dogadywać się z administracją co pomogłoby w ewentualnych problemach z graczami.

Mam nadzieję, że tym wypełnionym szablonem pokazałem wam moją (chociaż minimalną) dojrzałość i dorosłe podejście do sprawy, ja byłem kebab Wy byliście Wy! Do Usłyszenia!
#36
Twój nick na serwerze: Morovinz2

Wiek: 15 lat

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Programowanie,łucznictwo,broń palna,komputery,gry,anime,muzyka.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Około 2 lat.

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Jestem, jak mam tam co robić . Aktywny jestem od poprzedniej rekrutacji. 1-2 h.

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Mam z merlinczykiem.

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? SkyBlock,WaterBlock,PvP Kits, PvP Classic


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: w dni szkolne: 1-2 h ,w weekendy: 10 h ,czasami więcej.

Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Najlepiej znam SkyBlock, najbardziej podoba mi się tam klimat, można bardzo miło spędzić tam czas. Poleciłbym innym ten tryb przedstawiając go.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Na trybach dzielę się wiedzą i doświadczeniem z graczami, uczę ich podstaw danego trybu.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bardzo chciałbym jako helper pilnować porządku na serwerze. Jestem osobą odpowiedzialną, poważną, szczerą, pomocną, jestem otwarty dla wszystkich. Proszę dać mi jeszcze jedną szanse żebym mógł się wykazać.

W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Na początek wprowadziłbym automatyczny mute za spam jeżeli jest to możliwe. Ograniczy to reklamy serwerów jak i powtarzanie w kółko różnych wiadomości na chacie. Chat będzie czystszy i bardziej wyrazisty.

Pozdrawiam, Morovinz2
#37
Twój nick na serwerze: Kubuw
Wiek: 14
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grać w piłkę nożną oraz grać na pc
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od chyba 4 lat
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: tak jestem aktywny na waszym TS i jestem na nim już około 2 lat, 4 godz.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:tak i nie

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Creative 1
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2/3 godz
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:Creative 1 podoba mi się bo jest duży no i można budować co sie chce oraz są duże działki
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? raczej nie :c
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? mam chyba odpowiedni wiek i pełniłem tą funkcję
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:Nie kumam :|
#38
REKRUTACJA ZAMKNIĘTA


[Obrazek: skladaniepodan.png]
Witajcie Smile
Czas zamknięcia wątku rekrutacyjnego na Helperów McSurvi.
Dziękujemy wszystkim za złożone podania.
Do niektórych z Was rozesłane zostaną zaproszenia na PW na wstępną rozmowę rekrutacyjną na Team Speak-a.
Osoby, które dostały wiadomość proszę o kontakt w sprawie terminu rozmowy. Terminy rozmów od 26.08.2018 wieczór, a upływają 01.09.2018 g.23:00.
Po rozmowach w ciągu kilku najbliższych dni, zostaną ogłoszone wyniki.

Pozdrawiam
Spinning
#39
OGŁOSZENIE WYNIKÓW REKRUTACJI

[Obrazek: C6ZAmqU.png]
Witajcie.

Po analizach uwzględniających Waszą historię na serwerze, obecność na Team Speak-u, tematykę rozmów z Wami, omawiane tematy, jakość kontaktu jaki z nami mieliście przez ostatnie miesiące na Team Speak-u oraz wyniki rozmów rekrutacyjnych ogłaszamy:
W rekrutacji sierpniowej  2018 jako nowi Helperzy serwera McSurvi przyjęci zostali:

 - Kremoffa (Kremcix)
 - LukaSio (Lukasiu)
 - EvilekPL
 - Niuusiek69   (przyjęcie warunkowe)

Gratulacje!

Bardzo proszę nowych Helperów o umówienie się ze mną na rozmowę wprowadzającą na Team Speak-u.
Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia na Team Speak-u

Spinning

PS. Przypominam w sprawach procesów rekrutacyjnych, pytania i wątpliwości proszę kierować do mnie na Team Speak-u.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości