Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
llktserwer hardcore
#1
Nick z gry:llkt

Tryb dotyczący problemu/pytania:Lagi

Opis problemu/pytania:Witam,czy administracja jest w stanie ogarnąć lagi na serwerze hardcore,grać się w ogóle nie da.
nie dość że gdy sie włącza tryb to trzeba czekac z 10 sek w okienku "pobieranie terenu" to do tego inni gracze lub moby mogą w tym czasie atakowac lub w najgorszym wypadku zabic.(Zostalem zabity dwa razy tak BTW).
Gdy sie teleportuje do kolegi,/home,/spawn wszystkie warpy to są takie lagi ze masakra po okolo pięciu sekundach serwer dopiero ogarnia i sie cofam tak że w tym przypadku kilka razy zginąłem przez serwer.(A itemy same nie wrócą).
Więc proszę o poprawę pracy serwera.
#2
A jaki miales ping w tym czasie?
Wbilem na tryb i zero lagow, wszystko ladnie smiga, a TPS 19.99
#3
Nie mialem pingu a kompa mam dobrego u kolegi tak samo jak i zapewne u większosici uzytkownikow
#4
Witaj. Wbiłem również na tryb i u mnie bez żadnych problemów, wszystko dobrze działa (ping : 59, fps : 60)
Najprawdopodobniej u ciebie albo miałeś duży ping w czasie wejścia na tryb albo w tym czasie nie miałeś dobrego internetu na załadowanie trybu
Pozdrawiam
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#5
Witaj. Na serwerze hardcore nie ma lagów ping normalny, gram tam już 2 miesiące i jeszcze z sytuacją lagów sie nie spotkalem.. Miales napewno duży ping Wink
#6
Myślę, że nawet jeśli była taka sytuacja, to po nocnym restarcie serwera wszystko wróciło do normy. Gdyby znowu pojawiły się lagi, to możesz zgłosić nam to na naszym TeamSpeaku - tam szybciej rozwiążemy problem. Jak na razie zamykam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości