Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gumis12[Odrzucone] Ub po roku xD
#1
Nazwa użytkownika zbanowanego: PvPKoX22
Data i godzina nadania kary: 2017-05-31
Opis sytuacji: No nic, kupiłem se vipka, po 30 minut grania byłem sprawdzany, miałem cheaty w versions ale nie grałem na nich w dniu dostania bana, liczę że dostane ub, i tego vipka
Dlaczego chcesz dostać unbana: No bo miałem vipka, fajną wyspę na WaterBlock i wszystko straciłem
Treść Bana: Cheaty
Osoba banująca: Quarantino


Licze na UB i dostanie znowu vipa Heart Heart Heart Heart
#2
Przecież VIP nie ma nic do bana.
W sensie, kupując usługę nie dostajesz immunitetu, dodatkowo zależy też, kiedy używałeś cheatów.
Jeśli były w versions użyte w ostatnich dniach to mogą podejrzewać, że odpalałeś je na serwerze McS.
Ban permanentny to ban permanentny i nijak się da od niego odwołać, chyba, że liczysz na dobro administratora, xD.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#3
No dajcie tego ub, przez rok miałem bana prosze
#4
(31-07-2018, 12:57 PM)Gumis12 napisał(a): No dajcie tego ub, przez rok miałem bana prosze

Już nie chcę zaśmiecać threada ale:
Ban permanentny to ban permanentny.
Dostajesz go na zawsze, chyba, że kupisz unbana, co możesz zrobić tutaj:
KUP UNBANA <- KLIKNIJ TUTAJ

Wystarczy, że wyślesz wiadomość o treści MCSBAN.PvPKoX22 na numer 92045 [24.60 SMSEM, ale są również inne płatności].
I pamiętaj, to, że wydałeś pieniądze na VIP-a to osobna sprawa, ponieważ jest to własność serwera, nie Twoja.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#5
No wez, nie mam kasy
#6
(31-07-2018, 01:02 PM)Gumis12 napisał(a): No wez, nie mam kasy

No ale to już nie mój ani nikogo innego problem.
Przecież masz regulamin serwera, a wchodząc na serwer AKCEPTUJESZ GO bez jego znajomości.
Nie ma takiego czegoś, że nie wiedziałeś.
Mając nielegalne oprogramowanie/wspomagacze w folderze .minecraft - administracja ma prawo Cię ewidentnie za nie zbanować.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#7
Bardzo szybki zapłon, myślę, że nie ma sensu się rozczulać nad prośbą.
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Zasady-sk%...dbanowanie - 1. Jeżeli zostałeś zbanowany na serwerze McSurvi możesz ubiegać się o zdjęcie blokady konta do 7 dni od jej założenia.


Jeśli zależy Ci na graniu, to tak jak napisał Egzey0 kup sobie UB.

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości