Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Normie[UNBAN]
#1
Nick zbanowanego:Fantasthicc
Data nadania kary:2018-07-11
Opis Sytuacji:Chciałem zgłosić 2 graczy którzy od więcej niż 2 dni wyzywali innych,mówili rasistowskie żarty oraz zachowali się bardzo wulgarnie,sam dostałem bana i wiem dlaczego ponieważ na screenie który dałem było wyraźnie pokazane że też go wyzwałem.
Dlaczego chcę dostać unbana:Chciałbym kontynuować rozgrywkę na tym serwerze,przepraszam też za to co mówiłem,chciałem dobrze,ale też chciałem się wygryźć
Treść Bana:Brak szaczunku do graczy,wulgarne zachowanie,podteksty seksualne.(Z czym się odniosłem w skardze do owych 2 graczy)
Osoba banująca: Diaxowy12
#2
No nie wiem, czy w stosunku do mnie chciałeś się wygryźć mówiąc "Zamknij ryj", kiedy ja nawet nie pisałem do ciebie kolego Smile
#3
To była inna sytuacja,ilekroć Lolek mówił sam wiesz o czym to ty ciągle "XD" a później zażartowałeś o tępieniu czarnych
#4
Uwierz, nie pisałem tego "xd" , żeby kogokolwiek urazić. Co ja poradzę, że Czarny człowiek zabił mojego ulubionego rapera no ? To, że raz napisałem, że za nimi nie przepadam nie oznacza, że jestem rasistą. Nie każdy czarny jest zły, ale jak to lolek powiedział "czarni mi się źle kojarzą" .

(11-07-2018, 11:55 AM)Normie napisał(a): To była inna sytuacja,ilekroć Lolek mówił sam wiesz o czym to ty ciągle "XD" a później zażartowałeś o tępieniu czarnych

Ta, wiem chciałeś wytłumaczyć lolkowi, że czarni są dobrzy i tam bla bla bla, ale szkoda, że po drodze wszystkich wyzywałeś no
Bana dostałeś, za to że dostarczyłem logi administracji na którym wyzywasz mnie za nic i przeklinasz . A dyskusje z lolkiem zaczałeś od słów
"ile ty kur** masz lat, że tak żartujesz, osiem?"
I to ma być dyskusja na poziomie ?
#5
(11-07-2018, 11:52 AM)Lukasiu napisał(a): No nie wiem, czy w stosunku do mnie chciałeś się wygryźć mówiąc "Zamknij ryj", kiedy ja nawet nie pisałem do ciebie kolego Smile

(11-07-2018, 12:00 PM)Lukasiu napisał(a): Uwierz, nie pisałem tego "xd" , żeby kogokolwiek urazić. Co ja poradzę, że Czarny człowiek zabił mojego ulubionego rapera no ? To, że raz napisałem, że za nimi nie przepadam nie oznacza, że jestem rasistą. Nie każdy czarny jest zły, ale jak to lolek powiedział "czarni mi się źle kojarzą" .


(11-07-2018, 11:55 AM)Normie napisał(a): To była inna sytuacja,ilekroć Lolek mówił sam wiesz o czym to ty ciągle "XD" a później zażartowałeś o tępieniu czarnych

Ta, wiem chciałeś wytłumaczyć lolkowi, że czarni są dobrzy i tam bla bla bla, ale szkoda, że po drodze wszystkich wyzywałeś no
Bana dostałeś, za to że dostarczyłem logi administracji na którym wyzywasz mnie za nic i przeklinasz . A dyskusje z lolkiem zaczałeś od słów
"ile ty kur** masz lat, że tak żartujesz, osiem?"
I to ma być dyskusja na poziomie ?
TA,bo se żartował o niewolnictwie czarnymi,poza tym byłaby różnica gdyby twojego ulubionego rapera zabił biały?
#6
Osoby niepowiązane z unabanem prosze by się nie wypowiadały. A także by się nie kłócić w unbanie. Takie sprawy załatwiajcie sobie na pw. Jeżeli to nie poskutkuje będzie to karane.
#7
Widzę że próby o UB zostały podjęte. Widziałeś swoje błędy za które (myślę) że żałujesz. Tak zwane "odgryzanie" się komuś nie jest dobrym sposobem tym bardziej w taki sposób

http://mcsurvi.pl/bany/history.php?uuid=...fa91eb7c5c

Akurat jesteś takim graczem któremu czasami zdarzy się podwinąć nogę więc skrócę ci bana z 5 dni do 1 dnia

Niech to będzie dla ciebie nauczka że w taki sposób daleko nie zajedziesz.
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości