Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
miha2004[Odrzucone] [UNBAN]miha2004
#1
Nazwa użytkownika zbanowanego: miha2004
Data i godzina nadania kary: 2018-07-03 około 1:30
Opis sytuacji: Gdy na trybie skyblock 2.0+ grając z kolegą farmiliśmy żelazo na golemiarkach publicznych (is warp). Było to około 1:25 gdy zachciało mi się do toalety (potrzeba fizjologiczna) więc poszedłem. O godzinie 1:30 zastałem wiadomość że zostałem zbanowany przez merlinczyk za afk na golemiarkach. Nie powinienem dostawać bana na zawsze za afka 5 minut bo musiałem załatwić daną potrzebę. Miałem iść z komputerem do łazienki, a nawet jeśli to nie mógłbym ponieważ mój komputer ma zepsutą baterię i jest ciągle podłączony do ładowarki.
Dlaczego chcesz dostać unbana: Chciałbym dostać unbana bo zbanowanie mnie było niezbyt fajne. Pozatym to jest jeden z lepszych skyblock na którym gram z moim kolegą szufladov'em, a miałem dosyć dużo pieniędzy(tak myślę). I przy okazji spędziłem 2 i pół godziny na ulepszanie mojej wyspy. Więc to trochę smutne że tyle czasu straciłem jakby na marne
Treść Bana: Jesteś zbanowany od:2018-07-03 Nadany przez:Merlinczyk Powód:Afk na golemiarkach
Osoba banująca: Merlinczyk
#2
Na przyszłość - wymyślając historyjki bierz pod uwagę dostępne dla wszystkich informacje. Myślę, że poniższe logi Ci to wyjaśnią.
[01:36:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Gracz miha2004] jestes?
[01:37:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Gracz miha2004] jestes?
[01:38:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] merlinczyk zbanowal miha2004 za 'Afk przy golemiarce.'
Gdyby wycinki z logów byłyby dla Ciebie mało wiarygodne, poniżej masz link do ogólnodostępnej strony z banami.
http://mcsurvi.pl/bany/history.php?uuid=...d716ef9cbe

Prośbę odrzucam.
Deus vult.

#3
[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości