Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
L118AWielki powrót Wojownicy vs Potwory 2
#1
Dzień dobry admini i użytkownicy! Ten wątek głównie został napisany jako prośba. Chciałbym aby Wojownicy vs Potwory 2 powróciło. Jeśli nie wróci to możecie moje boskie itemy (smoczy oddech, lodowy vortex, magiczne berło i róg wojenny go musiałem zamawiać 2 razy bo był jakiś problem z sms i straciłem na tym te 25zł ) uprawnienia ( uprawniena : ciasta lvl2 , mikstury lvl 2 i paczka lvl 1) i klasy (klasy : Wszechmogacy, Ghast slime, blaze , olbrzym , mag i to chyba wszystkie klasy )  przerzucić na serwer MINESERWER.PL ? Na udowodnienie przedmiotów tu macie link :http://minecraftowo.pl/mcsurvi/ mój nick to L118A.



PS: Bardzo was proszę o to bo bardzo tęsknie za moim kontem itemami i lvl'em i ogólnie za trybem  Sad . Mam nadzieje że spełnicie moja prośbę.


Proszę o szybką odpowiedź! Sad
#2
Wojownicy vs Potwory 2 zostały specjalne usunięty ponieważ albo grało tam 1-2 osoby albo wcale . O powrót tego trybu, raczej wątpię. Jeżeli chodzi o przeniesienie wszystkich itemów klas itd, To nie ma opcji.
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#3
Ale w wakacje może weźmiecie tryb wlaczycie na 1,5 mies i zobaczymy ile os bedzie gralo  moze tak byc???
#4
Moze i w wakacje byloby te 10 osob, ale i tak na dluzsza mete wlaczenie trybu byloby nieoplacalne. Z reszta nawet te 10 osob nie byloby oplacalne. Jak moze wiesz, albo nie wiesz, kazdy tryb to dodatkowe koszta dla wlasciciela. Jak chcesz koniecznie pograc na WvP to zapraszam na mineserwer.pl, tam ten tryb jeszcze jakos sie trzyma i w dodatku mial kilka aktualizacji.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości