Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
melek303[Odrzucone] dzień dobry.
#1
Witam serdecznie czytajacego administratorra. Mam pewien problem. Problem tyczy sie rasizmu, braku wolnosci slowa oraz homofonicznego spojrzenia na swiat waszych administratorow. Zostalem zbanowany za wyrazenie swojego niezapokojenia faktem iz jeden gracz na serwerze CREATIVE zaczą odzywac sie do mnie w sposob wulgarny. Ja jako sprawiedliwa osoba zacząłem mu odwzajemniac, lecz po pieciu sekundach wyrzucilo mnie z serwera i bylo napisane, ze zostalem zbanowany na godzinę. Ja zaniepokojony tą jakże beznadziejną sytuacją z przykroscią ztwierdam, że admin jest ***, bo banyje mnie zamias osoby odzywajace sie do mnie w sposob wulgarny. Z NIEcierpliwoscia czekam na odbanowanie...

                                                                                                                                  NIE pozdrawiam
                                                                                                                                            Jaroslaw Cichociemny
                                                                                                                                      nick w minecraft: melek303
#2
Po pierwsze zastosuj się do wzoru:
Nazwa użytkownika zbanowanego:
Data i godzina nadania kary:
Opis sytuacji:
Dlaczego chcesz dostać unbana:
Treść Bana:
Osoba banująca:

Po drugie napisałeś, że jako osoba sprawiedliwa widząc osobę która łamie regulamin również postanowiłeś robić to samo co on. Co za tym idzie jesteś tak samo winny co ta druga osoba.

Po trzecie nie wiem wgl po co pisać takie bezsensowne prośby skoro sam się przyznałeś do winy a ban minie za godzinie czyli pewnie 10x szybciej zanim byś dostał ewentualnego unbana
(co i tak jest niemożliwe).
#3
Wchodząc na tryb pojawiła mi się Twoja piękna kultura na chacie - dlatego dostałeś bana. Nie nazwałabym tego "wyrażaniem swojego zaniepokojenia" ani "brakiem wolności słowa", ale jak kto woli. Wystarczyło zgłosić tę osobę, która według Ciebie wyrażała się w sposób wulgarny i zostałaby zbanowana, a Ty mógłbyś cieszyć się z dobrego uczynku. Jednak nawet tutaj nie potrafisz powstrzymać się od wulgaryzmów, obrażając mnie, więc niestety będziemy musieli się pożegnać Smile

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości