Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
eksuu[SKARGA] MixPepe3
#1
Twój nick: Eksu666
    Nick Oskarżonego: MixPepe3
    Powód: Według mnie ban nie był słuszny, nawet jeśli zgadza się z powodem.
    Tryb, na którym się to wydarzyło: Pvp Classic
    Godzina, data: 15:15/ 15:10 31.05.2018
    Krótki opis sytuacji: Gość latał na skryptach (bił z 6-7 kratek, ja go nie mogłem dotknąć), toteż napisałem moderatorowi (tj. MixPepe3) na początku, na msg, żeby go sprawdził. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, a spalony gracz dalej był na serwerze. 20 minut później, wchodzę na arenkę Afrodyzjak, a tam owy gracz siedzi i pisze z kimś na chatcie, to napisałem jeszcze raz owemu moderatorowi, tym razem na chatcie, żeby go sprawdził, trochę wdałem się również w kłótnię (co prawda niedługą, ani nie ostrą) z graczem podejrzanym. Następnie, lekko poddenerwowany napisałem wiadomość (na chatcie ogólnym) "MixPepe3 sprawdz go prosze cie kurwa no", za co dostałem bana na godzinę z powodem "słowa" bez żadnego wcześniejszego upomnienia, dla mnie troszkę dziwna sytuacja :/.
    [Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik):
screenshot bana:
https://imgur.com/a/Jzwx2tg
logi mojego mc:
pomijam wszystkie wiadomości niezwiązane ze sprawą, bo byłoby tego za dużo.

[14:56:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 2]  Eksu666 ? ....
[14:56:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] §cProsze nie spamowac.
[14:56:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 2]  Eksu666 ? MixPepe3
[14:56:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 491] Mod MixPepe3 ? ?
[14:56:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 2]  Eksu666 ? LikeMike ma skrypty, bije na 7 kratek..
-
[14:57:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 2]  Eksu666 ? sprawdzisz go dzisiaj?
-
[15:15:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 3]  Eksu666 ? LikeMike ma skrypty
[15:15:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 0]  LikeMike ? czyli co
[15:15:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 3]  Eksu666 ? czyli gowno bijesz z 200 kratek
[15:16:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 3]  Eksu666 ? MixPepe3 sprawdz go prosze cie kurwa no
[15:16:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 3]  Eksu666 ? serio typ bije z 200 kratek

Jeżeli była w tym moja wina, proszę o naprostowanie mojej wypowiedzi, pozdrawiam całą administrację Smile.
#2
Nie musimy upominać przed zbanowaniem. Do regulaminu powinno się stosować, a nie liczyć na to, że jeden raz można sobie go złamać i dostanie się jedynie upomnienie.
Ban w 100% słuszny, nie ma co na ten temat polemizować. 

Co do braku odpowiedzi z strony Mixa, mógł on po prostu być w stanie AFK bądź po prostu nie zauważył, każdemu się zdarza. Na chacie w minecraftcie przy spamie wiadomości o IP i multikontach da się przeoczyć niektóre wiadomości. 

Jeśli chcesz zgłosić cheatera to najlepiej wejść na centrum pomocy minecraft na TS3, a jeśli chce Ci się nagrywać to wystarczy skargę z filmem złożyć. 

Skargę odrzucam

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości