Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mateusz.mateusz73@onet.pl[Odrzucone] Odbanowanie
#1
Nick: szyneku1
                                                                                                                                                                                   Serial:Skyblock+
                                                                                                                                                                               Staż na serwie: 6 miesięcy

Nick admina: merlinczyk

Powód zbanowania: Afczenie na golemiarce

Krótki opis sytuacji: stałem sobie na golemiarce chciałem troche zarobić i patrze dostałem bana na zawsze niewiedziałem co zrobić


Załączone pliki Obrazki
   
#2
Postanowiłem posprawdzać graczy na serwerze SB+, którzy mogliby złamać obowiązujący regulamin serwera. Teleportując się do Ciebie zauważyłem, że stoisz w bezruchu przy tzw."golemiarce". Pisałem do Ciebie na /msg.

[16:41:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Gracz szyneku1] jestes?

Po minucie serwer wyrzucił Cię za bycie w trybie AFK. Kiedy ponownie się zalogowałeś ponowiłem pytanie

[16:51:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Gracz szyneku1] jestes?

Nie dostałem żadnej odpowiedzi.
Według regulaminu serwera mcsurvi, brak odpowiedzi na zapytanie od administracji, która podejrzewa gracza o afczenie jest karalne permanentnym banem. Dlatego UnBana nie dostaniesz.
Deus vult.

#3
A ja bym się wtrącił, nie rozumiem kto cierpi na tym, że gracze są AFK, na wielu innych serwerach nie ma takiej beznadziejnej zasady, nie rozumiem również dlaczego gracz otrzymuje PERMA bana za takie coś, skoro samego regulaminu nie da się zmienić, to chociaż dajcie bana czasowego, a nie od razu na wieki wieków - amen.

Pozdro ^^
#4
@up a rozumiesz co to golemiarka i kiedy dziala? Zostawienie konta na afk na noc to przychod liczony w dziesiatkach tysiecy. Jest to zabronione poniewaz jest to sposob na zarobek bez zadnej ingerencji gracza. Serwer na tym traci poniewaz przez takie afczenie zakup $$ nie ma sensu. Po to jest vip zeby szybciej zdobywac pieniadze, jednak az takie tempo zarobku psuje calkowicie ekonomie trybu nad ktora dlugo pracowala ekipa ESB. To troche jak dodrukowywanie pieniedzy w czasie komuny. A najlepszym przykladem skutkow zlej ekonomii jest freebuild.
#5
[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości