Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
r0thing[Odrzucone] [UNBAN] jaxckk
#1
Nazwa użytkownika zbanowanego: jaxckk
Data i godzina nadania kary: 2018-05-04
Opis sytuacji : biłem sie na pvp kits i diaxowy12 mnie zaczal sprawdzac. W ostatnio uzywanych plikach znalazl TWD CHEATS. Tyle, ze ja nie mialem cheatow na komputerze. Znaczy mialem ale zostalem za nie zbanowany miesiac temu i je usunalem.
dlaczego chcesz dostać unbana: chce dostać unbana ponieważ zostalem zbanowany za cheaty, ktorych nie mialem na komputerze, a uzywane ostatni raz byly jakis miesac temu.
Treść bana: Cheaty.
Osoba banująca: diaxowy12
#2
Więc tak... dostałem skargę na ciebie od ponad 3 graczy za cheaty... No dobra uznałem że po obserwuję ciebie i twoje ruchy nie były naturalne. Czasami nie knockałeś  nie mając lagów, dziwne skoki i uderzenia , więc postanowiłem ciebie sprawdzić. Oczywiście dałem ci czas na podanie skype ale założyć i tak dalej. I zamiast 2 min skończyło się na ok. 10 min więc już wtedy miałem argument aby ciebie zbanować. Ale uznałem że spokojnie "Nie chwal dnia przed zachodem słońca itd." Podczas pokazywanie mi tekstur packów, jeden teksturpack  był dla mnie podejrzany. Póżniej zacząłem ci sprawdzać .minecraft i tak były foldery z cheatami itd. posprawdzałem i wsm to były tylko foldery. No i potem natknąłem się na to TWD CHEATS. Nie zabardzo wiedziałem o co chodzi więc do gry wszedł "Wujek Google" i poczytałem że TWD CHEATS posiada cheaty pt np. KillAura, Flux, Antyknock, NoFall itd. Podobny do huzunki. Więc zbanowałem. Ale jeżeli twierdzisz że nie masz cheatów na kompie to zadzwoń do mnie jeszcze raz na skype ok. 21 i wtedy jeszcze raz sprawdzę ci .minecraft. Jeżeli to co mówisz okaże się prawdą oczywiście Unbana ode mnie otrzymasz. Masz czas do 6 maja godziny 21, inaczej prośbę o UB odrzucam
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#3
Tylko, ze tak jakby po sprawdzeniu przestal mi dzialac dzwiek w komputerze, probowalem roznych metod na naprawe tego, lecz jak na razie dalej nie dziala. Jesli nie dam rady tego naprawic istnieje mozliwosc, iz nie bede slyszal tego co mowisz przez skype.. I tu pojawia sie problem, no chyba ze bedziesz pisal :/

Obecnie aktualizuje sterowniki karty dzwiękowej - 68%
#4
Prośbę o UB odrzucam - brak zainteresowania ze strony autora wątku
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#5
[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości