Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
r0thing[Odrzucone] [UNBAN] Jackkk_pVp
#1
Moze sprobuje jeszcze raz Tongue

Data i godzina nadania kary: 24.04.2018
Opis sytuacji: szumiel napisal, ze jestem sprawdzany ja kulturalnie podalem mu skype, kiedy juz mialem dzwonic, czy on mial dzwonic, skrashowalo mi minecrafta Smile
Dlaczego chcesz dostać unbana: poniewaz nie z mojej winy wyszedlem z gry, tylko po prostu skrashowalo mi minecrafta. Wiem, ze to wyglada 100% legit, no scam, ale na prawde tak bylo.. -.-
Treść Bana: log podczas sprawdzania
Osoba banująca: szumielxd_

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co do wypowiedzi szumielaxd_
"Ostatnio oberwales bana za czity. Dzis wzialem cie na sprawdzanie i magicznie wywalilo ci klocki. Moze i ci wywalilo, ale recznie tez mozna wywalic. Z reszta ostatnio miales ponad 200fps, wiec spokojnie utrzymaloby ci nawet 4 mc odpalone. Chyba jednak cos tu za bardzo smierdzi...
UB nie otrzymasz"
- Tak miałem ponad 200fps i wiem, ze spokojnie utrzymaloby mi to 4 mc odpalone, lecz nie wywalilo mi z powodu fps (o ile dobrze rozumiem), lecz po prostu skrashowało mi gre i przenioslo do launchera shignimy, w ktorym wyswietlil sie blad i bodajze logi z czatu ( nie wiem nie znam sie na tym ), lecz nie jestem pewny, czy to byly logi bo sie nie przyjzalem poniewaz szybko uruchomilem od nowa minecrafta, zeby zostac jeszcze raz sprawdzonym.
- Oberwalem bana za cheaty, tak Lecz po otrzymaniu go, od razu je odinstalowalem zeby sutuacja sie nie powtorzyla.

Moze jednak dostane druga szanse? Prosze? Wiem, ze cos tutaj bardzo smierdzi i sam na Twoim miejscu zbanowalbym taka osoba, bo no co ona moze robic? Wychodzi z gry, odinstalowywuje cheaty/wspomagacze/zmienia wersje. Lecz ja nie z mojej winy zostalem wyrzucony z gry, i nie mialem zamiaru robic zadnej z wyzej wymienionych rzeczy.
#2
Druga szansa? Smieszcze przy twojej ilosci banow. 
Przypomne za to ze masz prawo do jednego odwolania sie od bana

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości