Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KUBSTER3000[UNBAN] KUBSTER3000
#1
nazwa użytkownika zbanowanego: KUBSTER3000
data i godzina nadania kary:2018-04-08 godz. ok. 2:00
opis sytuacji: Razem z kolega zaczeliśmy grę na trybie skyblock więc wpadliśmy na pomysł zrobienia golemiarki. Po pewnym czasie sie zorientowalismy ze nie wypada z niej zelazo.Okazało sie że trzeba być w pobliżu aby wypadało żelazo. Szybko wymyśliliśmy afczarke dzięki której nie wywali nas z serwera. I wypadło na to abym to ja w niej afczył. I za to dostałem bana.
Dlaczego chcę dostać unbana: Bardzo bym prosił o unbana ponieważ na tym serwerze spędziłem kilka bardzo miło spędzonych lat i kupiłem dużo przedmiotów nie chciał bym tego stracić przez jeden głupi wybryk. Oczywiście obiecuję że będę już przestrzegał regulaminu i nigdy więcej nie dojdzie do takiej sytuacji. Dziękuję
osoba banująca szumielxd_
#2
Daj ss`a bana
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#3
Zapraszam ciebie i kolege na teamspeak ts.mcsurvi.pl na kanal Centrum Pomocy Minecraft i podkanal McSurvi. A argument ze dlugo tu grasz i sporo rzeczy kupiles nic nie daje. Regulamin obowiazuje kazdego, nawet administracje.
#4
Sorry ale ja nie mam mozliwosci gadania na team speaku z powodu braku mikrofonu
#5
No to nie ma zbytnio mozliwosci wyjasnienia bo piszac na chacie to bedzie trwalo wiecznosc.
Zostaje pozyczyc od jakiegos kolegi mikrofon, albo pobrac ts na telefon
#6
Ale co chcesz wyjasniac

Mozemy to jakos inaczej załatwić?
#7
Okolicznosci, powod, kilka pytan do kolegi i jeszcze cos pewnie jak zwykle wyniknie.
Zeby spamu nie robic to zamykam. A ty albo przyjdziesz albo nie. Masz czas do soboty na przyjscie razem z wlascicielem wyspy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości