Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xBubka[Odrzucone] [UNBAN] xBubka
#1
Nazwa użytkownika zbanowanego: xBubka
Data i godzina nadania kary: 08.04.2018 ok. 01:40
Opis sytuacji: Dnia podanego powyżej grałem z kolegami i kiedy jeden z nich powiedział, że już niedużo nam brakuje aby zakupić kolejną golemiarkę porozdzielał nam role co mamy zrobić aby zarobić. Mnie przypadło kopanie obok golemiarek i tutaj wpadłem na GENIALNY pomysł a mianowicie pobiorę cheaty które kopią mi automatycznie bloki i kopiąc odszedłem na chwilkę od komputera i wracając zobaczyłem że zostałem zbanowany.
Dlaczego chcę dostać unbana: Chciałbym dostać unbana ponieważ na tym serwerze bardzo przyjemnie się gra i dość sporo zrobiliśmy razem ze znajomymi a ta decyzja o pobraniu cheatów była spowodowana tylko i wyłącznie moją głupotą oraz zmęczeniem wynikającym z późnej godziny. Po otrzymaniu bana dotarło do mnie jak ważne jest egzekwowanie regulaminu.
Treść bana: cheaty
Osoba banująca: szumielxd_

Na koniec chciałbym dodać jeszcze, że jeżeli dostanę tego upragnionego przeze mnie unbana będę przestrzegał regulaminu jak nigdy a także postaram się aby i moi znajomi go przestrzegali.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia lub nocy w zależności kiedy to czytacie.
#2
Za glupote sie placi. Pobranie czitow to nie jest "chwilowe zacmienie" tylko swiadome posuniecie. Chcesz UB to sobie kup w sklepie, bo ja napewno go nie dam.

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości