Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xXxReclamixXxSkarga na gracza kamilbor
#1
Witam. Dziś zostałem poinformowany o blokadzie mojego konta na zawsze i chciałbym dodać coś od siebie.
Skarga gracza kamilbor która była złożona trochę wcześniej odnosi się właśnie do tego gracza.
Od początku tej organizacji GRP zostałem wyzywany przez kamilbor i postanowiłem z nim ,,Sojusz'' więc zaproponował mi do dołączenia do tej organizacji więc pomyślałem ,że gdy dołącze do tej organizacji to mnie zostawi w spokoju więc dołączyłem.
Nie podobało mi się to ,że cały czas wyzywał on innych graczy więc postanowiłem odejść ale on mnie namawiał ,żebym został ale upierałem się że nie więc gdy odszedłem zaczął mnie wyzywać i znowu zaproponował mi ,,sojusz'' więc go zaakceptowałem.
Następnego dnia budowaliśmy coś u niego na działce i wszedł gracz Venoserv i ogłosił ,że wyrzuca gracza kamilbor z powodów takich ,że pisał on ,że zaprasza do lasu w nocy będzie on tam czekał i wtedy sie zaczęło kamilbor zaczął go wyzywać i założył grupe ANTY GRP i zaczął nabory do tej grupy a wtedy Venoserv zrobił narade na creative 1 ja nie przyszedłem bo byłem w tej grupie tylko dla spokoju. Oczywiście kamilbor wyzywał równiez sammy6004 laura_le i Laurunia z powodów takich bo nie wiedziały one co to znaczy słowo ,,ameba''. Wtedy gdy kamilbor został wyrzucony z tej grupy od razu napisał ,ze nas zniszczy i żebyśmy uciekali bo polecą permy.
Wtedy wszedł moderator zbanował mnie za to ,że chciałem tylko spokoju. Niestety nie mam żadnych ss'ów ponieważ nie robiłem ich bo myślałem ,że kamilbor nie posunie sie tak daleko. Żegnam

Ps. Z tego co wiem konto kamilbor jest kradzione.
#2
Czy serio wraz z postepem technologicznym maleje iloraz inteligencji co kolejnego pokolenia? Zakladanie grupy ktora ma za zadanie wyzywac graczy? Oj cos czuje ze wyladuja z permami za ciagle wulgaryzmy. Zdegenerowanych graczy trzeba tepic.
Skarge odrzucam z powodu braku dowodow.

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości