Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
korotelekDostałem bana lecz żałuję
#1
Heart 
Dziś o godzinie mnie nie znanej dostałem bana pod tytułem "kopanie na AFK" jako iż jest to ban w 100% słuszny nie mam powodów do zażaleń, jednak chciałbym dodać iż z racji mojej winy nie przeczytałem regulaminu do końca a przeczytałem jedynie jego kilka punktów i nie doszedłem do punktu zabraniającego "kopania na AFK". Nie jest to w żadnym stopniu wytłumaczenie lecz bardziej usprawiedliwienie mojego zachowania. Po wtórnym przeczytaniu regulaminu i zapoznaniu się z nim chciałbym naprawdę bardzo przeprosić całą administrację naszego kochanego servera. Chciałbym też dodać, że jeżeli dostałbym drugą szansę był bym niezmiernie wdzięczny, oraz postarałbym się o całkowitą korektę swojego zachowania, zadbam o przestrzeganie przeze mnie każdego z punktów regulaminu.
Pozdrawiam serdecznie całą administrację mcsurvi, oraz gratuluję wam czujności w łapaniu gagatków, (w tym przypadku mnie) łamiących regulamin
<3 <3
#2
Hmm, muszę przyznać, że takiej prośby o unbana jeszcze nie miałam. W większości nikt nic nie zrobił, a ban jest za nic.
A z racji tego, że przyznałeś się i przeprosiłeś UnBana otrzymasz. Jednak pamiętaj, że to Twoja pierwsza i ostatnia szansa.
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości