Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#38
Twój nick na serwerze: ShadowBlade
Czy masz konto premium?: Nie
Wiek: 17 lat
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Gry komputerowe,Słuchanie Muzyki.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Największa moja aktywność jest tu od 2-3 lat ale mogę się mylić
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Jestem aktywny i spędzam na nim od 4 do 8 godzin
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Tak
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Od Grudnia zeszłego roku
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? PvP Classic
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP Classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 4 do 8 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak zgłaszałem cheaterów na czacie oraz na Tsie Serwerowym oraz pomagam nowym i zagubionym graczom jeżeli coś jest dla nich niejasne Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Potrafie rozpoznać gracza który posiada cheaty lub wspomagacze oraz gracza który ma " Skill " Jestem pomocny aktywny i życzliwy w stosunku do graczy serwera potrafie trzymać swoje emocje na wodzy

Dzięki za przeczytanie pozdrawiam administracje i niech wygra najlepszy Big Grin


Wiadomości w tym wątku
Zgłoszenie - przez LadyCherrychan - 12-04-2018, 04:17 PM
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018] - przez ShadowBlade - 15-04-2018, 01:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości