Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#36
Twój nick na serwerze:

Deim

Czy masz konto premium?:

Nie posiadam, i jak na razie nie widzę potrzeby jego zakupu

Wiek:

W sierpniu 15

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:

Trudno jest to określić, ponieważ moje zainteresowania zmieniają się wraz z wiekiem, ale jeśli już mam coś napisać to stunt rowerowy i szkicowanie. W wolnym czasie przebywam ze znajomymi, wybieram się w dalekie trasy rowerem, słucham muzyki, a także budując rozmaite konstrukcje na waszym serwerze, zarówno jak i na trybie jednoosobowym Smile

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:

Na waszym serwerze moją aktywność - wliczając w to przerwy - można było dostrzec już pod koniec 2014 roku.

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:

W ostatnim czasie moja aktywność na waszym Team Speak-u zwiększyła się kilkukrotnie. Od kiedy? 1,5 roku temu wchodziłem raz po raz, praktycznie wcale. Od dwóch miesięcy jednak pojawiam się tam prawie codziennie.

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:

Owszem.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?:

Od 28 marca, 2016 roku.

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Pomocnika? 

Creative 1/2/3, Wojownicy Dusz

Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: 

Creative 1

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić dla serwera?:

W dni robocze spędzam na serwerze od dwóch, do czterech godzin. W weekendy oraz w dni wolne od trzech do sześciu godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? 

Tak, przesiadując na trybie upominam wulgarne oraz kontrowersyjne osoby. Jeśli moje upomnienia nie skutkują, zgłaszam to osobom należącym do grona administracji. Wszelkie spory i konflikty między graczami staram się rozwiązywać. Niespełna dwa lata temu, budowałem oraz angażowałem się w różne eventy i konkursy organizowane przez administrację. Do moich dokonań mogę jeszcze dodać elementy starych spawnów oraz pomoc w budowie areny PvP.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?

Myślę, że świetnie nadawałbym się na tą posadę. Mam dobre poczucie humoru, potrafię zapanować nad stresującymi sytuacjami, jestem osobą zaradną i wyrozumiałą. W trudnych sytuacjach potrafię skupić się na rozwiązaniach, kiedy ktoś ma jakiś problem, to zawsze może na mnie liczyć.
Nie zwracam uwagi na to, czy dana osoba jest mi wroga, czy znajoma. Do wszystkich zwracam się otwarcie i traktuję ich z szacunkiem, mimo iż niektórzy na niego nie zasługują ;P. Przechodząc do karania, nie uznaje ulg dla znajomych, ponieważ byłoby to niesprawiedliwe wobec innych graczy. 
Poznałem tu wiele wspaniałych ludzi, z serwerem łączy mnie dużo dobrych wspomnień i posiadając tę rangę, zrobię wszystko co w mojej mocy by zostawić go choć troszkę lepszym niż go zastałem. 

Dziękuje za przeczytanie podania, i życzę pozostałym uczestnikom powodzenia w rekrutacji. Pozdrawiam

                                                                    

                       


Wiadomości w tym wątku
Zgłoszenie - przez LadyCherrychan - 12-04-2018, 04:17 PM
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018] - przez Deim - 12-04-2018, 10:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości