Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#34
Twój nick na serwerze: Panlixu.
Czy masz konto premium?: tak.
Wiek: 15 lat.
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie lubię wyjść z kolegami na dwór nie jestem osobą poważną dlatego lubię się wygłupiać i żartować , uwielbiam historię oraz j.p interesuję się też kolarstwem oraz grą z przyjaciółmi w gry online np. minecraft poznawanie innych ludzi nie sprawia mi problemu dlatego lubię ich poznawać.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jak dobrze pamiętam od początku wakacji
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: niestety nie wchodzę tam tylko jak mam jakąś sprawę do administracji.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: na dzień dzisiejszy nie mam
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Na forum wchodzę rzadko jednak zawsze jak znajdę osobę łamiącą regulamin nagrywam go albo robię ssy i wysyłam je koledze żeby ich zgłosił.
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?: kit pvp , skyblock.
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: kit pvp , skyblock.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: w dni tygodnia 3-4 godziny w weekend nawet cały dzień.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: zawsze na trybach upominam ludzi gdy robią coś niewłaściwego.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Lubię grać na waszym serwerze ,gdy gram szybciej mija mi czas , jestem osobą odpowiedzialną i otwartą a w szczególności szczerą  lubię się śmiać i poznawać nowych ludzi więc szybko bym uzyskał kontakt z administracją.


Wiadomości w tym wątku
Zgłoszenie - przez LadyCherrychan - 12-04-2018, 04:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości