Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#33
Twój nick na serwerze: Wiktor1308
Czy masz konto premium?:Mam, ale na innym nicku
Wiek:13
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Na nicku raki123 gralem rok
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u: Na waszym teamspeaku jestem codziennie od Wakacji 2017 roku Smile
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Pewnie, mówili ze mnie lubią
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Od roku.
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Pvp classic, Skyblock
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasuTonguevp Classic
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Byłem miły i pomocny dla graczy
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bo chcę byc w administracji.
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018] - przez raki123 - 12-04-2018, 01:48 PM
Zgłoszenie - przez LadyCherrychan - 12-04-2018, 04:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości