Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#22
Twój nick na serwerze: 
Nystka

Czy masz konto premium?: 
Nie.

Wiek: 
14 lat.

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: 
W wolnym czasie lubię wychodzić na dwór, gdzie robię dużo zdjęć, jest to również moje zainteresowanie - fotografia. Oczywiście aktualnie również czas wolny zajmuje mi nauka.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): 
Na serwerze będzie około 3 lat.

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: 
Oczywiście, że jestem aktywna na Team Speak-u. Od ponad roku. Na Ts'ie spędzam prawie cały czas wolny gdy jestem w domu.

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: 
Czasami oczywiście.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: 
Na forum jestem aktywna od 3 lat, ale zmieniałam raz konto.

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?: 
Z trybami jest u mnie różnie, oczywiście najbardziej do gustu przypada mi FreeBuild, lecz wszystkie tryby mi pasują.

Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: 
SkyBlock, FreeBuild, WaterBlock.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 
Zależy oczywiście od dnia i ile nauki jest. Myślę, że tak 3-4 godziny w tygodniu, a w weekendy różnie.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: 
Zgłaszałam osoby łamiące regulamin na forum jak i na Team Speak-u.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
Uważam siebie osobiście za osobę rozsądną oraz w miarę ogarniętą. Jestem również osobą konsekwentną, ale i miłą dla innych.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018] - przez Nysia ツ - 07-04-2018, 02:18 PM
Zgłoszenie - przez LadyCherrychan - 12-04-2018, 04:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości