Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#20
Twój nick na serwerze: Pawelowski8
Czy masz konto premium?:nie posiadam lecz jest zamiar kupna
Wiek:14 lat
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: uprawiam sport spotkania z przyjaciółmi pomoc ludzą potrzebujeącym w mainkrafcie i poza
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): ok 2 lata może 3 lata nie jestem pewny
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: około 2 godzile zdarza się też mnie z powodu szkoły
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: często się pytam o odbanowanie koleżanki ale też rozmawiam czasem lub zgłosze kiedy trzeba
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: niedawno się zarejestrowalem ok 15 dni temu
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? szczcegulnie PVP i PVP Kit Surwival
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: oba PVP
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: yalez od syoz pryewanie min gody max 3 gody dni wolne 4-5 godz
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? tak pomoc dla nowych graczy zgłaszanie cziterów
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? stanowisko chelpera to stanowisko idealne dla osoby takiej jak ja czyli pomagajacej i wspierającej nie dawającej faworyzacji Wink


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018] - przez pawelowski - 06-04-2018, 03:50 PM
Zgłoszenie - przez LadyCherrychan - 12-04-2018, 04:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości