Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#19
Twój nick na serwerze:Failowsky
Czy masz konto premium?:Mam (namemc:Failowsky)
Wiek:13(14w lipcu)
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Grać w piłkę nożną, gadanie z ciekawymi osobami na ts lub innych platformach
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu):Na tym nick od paru miesiecy .
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:Od 3lat spędzam dosyć dużo nałogowo zgłaszam błedy/cheaterów.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:Tak
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?:od paru lat ale nie udzielałem się za bardzo ale czytałem dużo tresci.
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu:na trybie survival od 3lat gram jak adminami byli Omexia i Snowek
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:10-22 w weekendy w czasie szkoły 16-23
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem cheaterów i upominam jak np ktos przeklina na czacie (staram sie naprawic dzisiejsze community i lubie jak każdy jest do siebie miły)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ przygode w minecraft zaczołem na tym serwerze i wlchcialbym dużo wniesc w rózwój serwera.Pozdrawiam Adrian Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018] - przez Garneek3699 - 06-04-2018, 01:37 AM
Zgłoszenie - przez LadyCherrychan - 12-04-2018, 04:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości