Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#16
---------------------------------------------------------------------------------

Twój nick na serwerze:
~ r0thing

Czy masz konto premium?:
~ Tak..

Wiek:
~ 14

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
~ Nie mam żadnych zainteresowań, a posiadam dużo czasu, więc mogę to wykorzystać w dobry sposób na serwerze. Chociaż można powiedzieć, że interesuje się troszeczkę informatyką i oczywiście grami.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu):
~ +/- 2 lata - wszystkie konta
~ Niecały tydzień - konto r0thing

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
~ Jestem aktywny, codziennie na niego wchodze, przebywam na nim codziennie parę godzin.

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:
~ Podczas sprawdzania, lub kiedy jestem proszony na rozmowę z administratorem na centrum pomocy.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?:
na forum mam dwa konta
~ TheWorstJack [BANNED] - Niecały rok
~ r0thing - Niecały miesiąc

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? :
~ Każdy, lecz najbardziej odpowiada mi pvp classic, creative 1

Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu:
~ pvp classic, creative 1

• Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
~ 5h

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? :
~ Upominałem i zgłaszałem graczy łamiących regulamin, Parę razy miałem wykupioną rangę VIP, czyli wspierałem też finansowo serwer,

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? :
~ Wiem, że sprawa moich banów nie wygląda za ciekawie, lecz uważam, że jestem osobą dobrze dogadującą się z graczami, służę pomocą, jestem aktywny, znam komendy Helpera, potrafię rozróżnić cheaty od skill'a, potrafię poprawnie sprawdzić osobę podejrzaną o cheaty. Ogólnie jestem osobą, która miała styczność z macrami, clickerami, cheatami, skryptami więc nie będzie tzw. False Banów.


Wiem, że się nie dostanę, lecz warto jest spróbować może akurat się uda, zawsze to jeden Helper więcej na serwerze.
Dziękuję za przeczytanie mojego zgłoszenia i życze wszystkim powodzenia.
~Jack

-----------------------------------------------------------------------------------------


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018] - przez r0thing - 03-04-2018, 06:53 PM
Zgłoszenie - przez LadyCherrychan - 12-04-2018, 04:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości