Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#14
Twój nick na serwerze: NavrochYTtm
Czy masz konto premium?: Nie
Wiek: 14
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubie grać w minecrafta i czasami z kolegami w noge
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): jestem aktywny od Ok 30marca 2k18 a gralem na serverze ok 2lata temu Smile
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Jestem ale rzadko
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Nie bo nikogo nie znam
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: 3kwietnia 2k18r
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? FreeBuild
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: jak jestem w szkole od 5 do 6 h a w weekendy od 8 do 10 h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl: nie ponieważ miałem przerwe
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem wrażliwy na haxow tak jak prawie inni ale żaden hax sie przede mna nie uchroni ponieważ wiem jak sie zachowuje itd a jak chodzi o czat to wiadomo jak ktos wyzywa nie wiem czy tutaj jest takie cos ale bym dawał warny oraz kicki :^


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018] - przez NavrochYTtm - 03-04-2018, 08:04 AM
Zgłoszenie - przez LadyCherrychan - 12-04-2018, 04:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości