Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#11
1.Mój nick na serwerze: diaxowy12
Czy masz konto premium?: Tak Smile

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Jest ich całkiem sporo m.in interesuje się sportem i każdą wolną chwilę poświęcam właśnie niemu, oraz informatyką - rzeczą którą chce rozszerzyć i łączyć z nią długie lata
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Dokładnej daty nie pamiętam ale coś koło rok
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
a) Teraz rzadziej(kiedyś to spędzałem i to po kilka godzin), ale staram się wchodzić wtedy kiedy będę mógł Smile
b) Coś koło pół roku
c) Zależy: Czasami 2h, czasami 3h
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Miałem dopóki nie zrobiłem przerwy związaną z mc itp.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Też ok. rok
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?: Freebuild oraz PVP z kitami
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: Freebuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W dni szkolne po 2-3h a w weekendy po 4-5h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak i to całkiem sporo. Starałem się zgłaszać cheaterów na forum jak i na tsie, chętnie udzielałem pomocy tym którzy jej potrzebowali, oraz pomóc w niewielkim stopniu administracji w niektórych sytuacjach
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Chciałbym otrzymać rangę, ponieważ chcę przyczynić się chodź w małym stopniu do zmiany komunity, aby granie było coraz przyjemniejsze tak, by nikt nie musiał denerwować się, że ktoś używa na przykład niedozwolonych programów. Chcę pomagać graczom w każdej sytuacji. Ranga "Helper" dała by mi bardzo dużo jeśli chodzi o sprawdzanie graczy. Chciałbym uświadamiać innym graczom, że używanie niedozwolonych modyfikacji psuje innym grę i za grosz nie przynosi przyjemności.

Pozdrawiam i życzę każdemu powodzenia Tongue
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018] - przez diaxowy12 - 02-04-2018, 04:55 PM
Zgłoszenie - przez LadyCherrychan - 12-04-2018, 04:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości