Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#8
Twój nick na serwerze:
~ merlinczyk
Czy masz konto premium?:
~ Na ten moment nie posiadam takowego.

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
~ W wolnym czasie bardzo lubię słuchać muzyki (rock/metal), ponadto jeżeli jest taka okazja to razem z przyjaciółmi gram w różne sporty(piłka nożna, koszykówka, siatkówka), czy to na hali, czy na orliku. Oczywiście jestem także graczem komputerowym, więc naturalnie spędzam swój wolny czas grając w przeróżne gry.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu):
~aktualnym kontem zacząłem swoją przygodę ponad 2 lata temu na serwerze SkyBlock. Byłem tam bardzo aktywnym graczem i nadal nim jestem. Kiedy zaczynam jakąś grę staram się dać z siebie wszystko i być jak najlepszy w tym co robię.
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
~Na TeamSpeaku siedziałem godzinami podczas 3 mapy SkyBlock'a rozmawiając czy to z moderatorami, czy graczami z serwera, jednak aktualnie korzystam z niego mając pytanie do administratorów lub słuchając muzyki w poczekalni.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:
~ Tak.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?:
~ Szczerze to stworzyłem konto niedawno, a każdą sprawę którą chciałem załatwić, starałem się rozwiązać bezpośrednio kontaktując się z osobą o wyższej randze.
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
~ Zdecydowanie byłby to SkyBlock.
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu:
~ Tak jak już wspominałem jest to SkyBlock. Czasami również zaglądam na PVP classic/kit, jednak bywam tam sporadycznie.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
~ Wszystko zależy od ilości czasu jaką w danym dniu posiadam. Staram się jednak spędzać nie mniej niż 1h dziennie. W weekendy oczywiście więcej.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
~ Jako że w przeszłości miałem bardzo dobry kontakt z administracją, pomogłem stworzyć na SB: aktualny spawn w endzie, starą mapę do pvp (pustynna), poprzedni latający spawn, którego motywem była abstrakcja ze szkła (był wcielony na serwer).
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
~ Jako że właśnie od trybu SB rozpocząłem swoją przygodę i na nim zostanę, będziecie mieć dodatkową osobę, która dba o dobrą reputację serwera. Również jestem skłonny do pomocy, kiedy którykolwiek z graczy jej potrzebuje.
~ Jeżeli mielibyście jakieś wątpliwości możecie mnie znaleźć na serwerze SkyBlock albo w na kanale muzycznym na TS.

Z poważaniem,
merlinczyk
Deus vult.



Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018] - przez merlinczyk - 02-04-2018, 11:00 AM
Zgłoszenie - przez LadyCherrychan - 12-04-2018, 04:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości