Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#6
Twój nick na serwerze: VetiaczeG
Czy masz konto premium?: Tak.
Wiek: 15
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Piłka nożna, ogl to lubię robić grafiki.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): 5/6 miesięcy dokładnie nie wiem.
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Tak jestem aktywny po nawet 9/10 godzin.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Tak można powiedzieć.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Od godzinki jakiejś, lecz na starym koncie miałem z 3/4 miesiące - http://mcsurvi.pl/forum/User-VetiaczeG - zapomniałem hasła.
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? PvP Classic, CR1.
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP Classic i również CR1.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 9/10 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Na razie nic ale mogę to szybko nadrobić.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ogl lubię grać na waszym serwerze jak i trybach sprawia mi to przyjemność, jestem ogarnięty w komendach można powiedzieć w 90% heh, miałem wyższe rangi na kilku serwerach, umiem sprawdzać graczy wiem co to jest skill, a co to cheat, chce spróbować i otrzymać rangę Helper.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018] - przez v e t y y - 02-04-2018, 09:36 AM
Zgłoszenie - przez LadyCherrychan - 12-04-2018, 04:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości