Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#3
Twój nick na serwerze: ProXymoSSS
Czy masz konto premium?: Nie widzę potrzeby jego zakupu.
Wiek: 15.
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Kolarstwo, gry, bardzo dużo czasu spędzam z kolegami na świeżym powietrzu.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Mogę się mylić, ale chyba od początku roku. Lecz miałem okazję zawitać na MineFoxie oraz na MineSerwerze pare lat temu, swojego nicku nie pamiętam(kiedyś posługiwałem się innym.)
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Czasami wejde, by pogadać z kim z serwera. Rzadko kogoś zgłaszam na ts'ie. Głównie piszę skargi.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Nie, lecz wszystko jest do nadrobienia.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: W styczniu założyłem konto, staram się być w miarę aktywny oraz udzielam się trochę na czatboxie(lecz mam lekki problem, bo podczas pisania wiadomości na komputerze czat mi zniknął, tak po prostu, jedyną moją opcją, jest odpalenie na telefonie Wersji na komputer)
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Jail i kit pvp
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: Trudno powiedzieć. Gram bardzo dużo na jail i kit pvp, lecz chyba trochę więcej grałem na kit pvp.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2h - 5h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Mam ma swoim koncie ponad 100 skarg w krótkim odstępie czasu, od założenia konta na forum.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Znikoma liczba administracji na trybach w/w. Często ktoś lata na wspomagaczach a nie raz była sytuacja, że nie mam czasu wstawić nagrania lub tego nagrać, (Dodam jako ciekawostkę że 2-minutowy film w programie Action renderuje się ponad godzinę, a ja nie chcę stać godzine na spawnie beczynnie i czekać aż to się wstawi, bo przez render mi net muli i chcę sobie normarnie pograć)


Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018] - przez XXenoXX - 01-04-2018, 09:53 PM
Zgłoszenie - przez LadyCherrychan - 12-04-2018, 04:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości