Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_TigerXD_[Odrzucone] Ban za nic
#1
[b]Nazwa użytkownika zbanowanego _TigerXD_
[b]Data i godzina nadania kary:2018.3.29 godzina cos ok 12:50
[b]Opis sytuacji: Jestem na classic pvp klepie sie wszystkich zabijam helper cos pisze niepatrze sie na chat bo sie klepie i nagle dostaje bana za to ze sie dobrze klepie :/
[b]Dlaczego chcesz dostać unbana: Chce dostac unbana dlatego ze to niesłuszny ban nie mam zadnych cheatow
[b]Treść Bana:brak wspolpracy podczas sprawdzania a helper nigdzie mnie nie tp a ja niepatrzylem na chat :?
[b]Osoba banująca: __SZAMAN__

Bardzo prosze o unbana gram długo na tym serwerze a naprawde jest super i chce sobie nanim pograc Sad
#2
Szaman często sprawdza każdego pokolei nawet bez powodu, nie zwraca uwagi nawet na to, ze ktoś się bije, albo jest afk moim zdaniem skoro jest miejsce gdzie sprawdza się graczy na pvp classic (taka klatka na spawnie), to powinna zostać w jakiś sposób wykorzystana skoro ktoś jest sprawdzany a biega gdzieś ja mapie to powinien zostać przeteleportowany przez osobę, która sprawdza do tej właśnie klatki zmniejszyło by to takie przypadki, jak ten..
~roth
#3
Odnosząc się do prośby o UB to niestety ale ban był w stu procentach słuszny ale jeśli chcesz zostać odbanowany to umów się ze mną na rozmowę na skype, mój skype to: Junkers04.

Teraz tak r0thing nie sprawdzam nigdy nikogo bez powodu ani w czasie kiedy jest afk poza tym to że sprawdzam kogoś wtedy kiedy on się akurat klepie nie jest niezgodne z regulaminem.
#4
[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości