Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MichaleX_Pro[Odrzucone] Ban ? I Prośba o ub ?
#1
Witam! Wogóle nie moge dojść do siebie po takim nieporozumieniu. Miesiąc temu( no może nie dokładnie ale +/-)
dostałem bana za oszustwo od szumielxd_.Jednak pewnego razu wszedłem na serwa zupełnie zapominając o banie(tak naprawde dopiero teraz mi sie przypomniało). I grałem tak aż do dzisiaj i patrze banik od _Szaman_ 4 marca ,, przypadkowo odbanowany wcześniej,, tak jest napisane. XD tak czyś jak moge ub kupić ale marnuje 20zeta bo wam się przypomniało o banie po miesiącu gdzie ja w tym czasie kupiłem 2 rangi(40zł) i to niesprawiedliwe bo to nie z mojej wini a ja za to ponosze kare. Stało się to sie stało ale banować po miesiącu? Co to wogóle jest? Faktycznie ja walnołem gafe robiąc rzecz karygodną ale to wasza sprawa, że mi daliście ub i teraz po miesiącu jakby zmieniacie zdanie.
Mam nadzieje, że zrobicie coś z tym bo to nie fer.

Dokładna data 13 luty od szumielxd_-OSZUSTWO GRACZY(POWINNO BYĆ /A ALE OK)
A 4 marca od __SZAMAN__-ODBANOWANY WCZEŚNIEJ PRZYPADKOWO.

Przykro mi ale co ja mam o Was powiedzieć Sad
Brak mi słów. Jednak niech ten post bedzie w postaci prośby o ub. Przepraszam gracza ktorego oszukałem i masz moje słowo że itemki oddam i z własnej woli dorzuce coś jeszcze.Mam nadzieje, że wybaczysz. A administracje prosze o Unbana.
#2
19 dni to nie miesiąc. Występki od regulaminu nie ulegają przedawnieniu. Chcesz to można ci dopisać do powodu "wykorzystywanie błędów", bo inaczej przypadkowego unbana nazwać nie można. Po nadaniu ci bana permanentnego za oszustwo graczy, wtedy wówczas nowy helper przypadkowo nadpisał aktywnego bana, banując Cię na pół godziny za latanie.
A co do przepraszania oszukanego gracza... nie widzę potrzeby przepraszać mojego multikonta, na którym sprawdzałem słuszność oskarżeń innych graczy.

Ciekawe że wcześniej mówiłeś że kupiłeś ub.
[Obrazek: 31f3de84c45587db9b78e7951fc3ee43.jpg]
Jak dla mnie to nie jest synonim do "dobra, już dostałem ub".
A co za tym idzie... oszukałeś administrację. Tu dam link do poprzedniej prośby o ub: http://mcsurvi.pl/forum/showthread.php?tid=18204
#3
Ja ze swojej strony muszę cię przeprosić ponieważ popełniłem błąd przypadkowodbanowując cię. Lecz argumentacjia szumiela jest wpełni trafna a więc prośbę o UB /odrzucam.
<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

#4
[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości