Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MichaleX_ProSkarga na bukbak1234
#1
Mój nick- MichaleX_Pro
Od razu mówie, że wiem, że skarga jest bedpodstawna ale proszę o pomoc.
Oskarżony-Chodzi o gracza bukbak1234.
Powód- Gracz ma cheaty ponieważ gdy mieliśmy dobre relacje przyznał się do tego jednak dowodu nie mam.
Data i opis -Iż dzisaj wydarzyła się sytuacja ok. 20-21 godziny.
Chodziłem po neterze i tepnołem go ponieważ mieliśmy sojusz i razem chodziliśmy. Chwile potem Zabił mojego sojusznika więc zaczeliśmy się bić. Zabił mnie na 3 hity uderzył mnie 3 razy i mnie zabił. Ale jednego nie rozumiem ponieważ na 100% byłem na koksie i w diaxowym secie ochrona 4 niezniszczalność 3 Być może jakiś błas ale myśle, że to nie przypadek
Na dodatek bił mnie z odległości więcej niż 6 kratek. A gdy stałem na spawnie on przez ok. 30 sekund machał do mnie mieczem na afku co upodabniało kilaure. Chętnie bym go nagrał jednak nie ogarniam nagrywarek itp. A jeśli chodzi o ss to nie grałem na swoich kompie i nie mogłem zrobić ssa.

Proszę o sprawdzanie gracza bukbak1234 bo jestem pewny, że posiada on cheaty.

Pozdrawiam adninistracje i prosze zróbcie coś z tym

A i P.S wszystko wydarzyło się na WaterBlocku
#2
On mogł cheaty usunąć... Może ich już nie ma. Nie ma cheatów, które spowodują, że ktoś Cię sklepie, jak Ty masz seta 4/3 i jesteś na koksie(Podobno padłeś na 3 hity) albo są tam u Was jakieś kozak miecze lub poty, albo zmyślasz. Nie ogarniasz nagrywki? Actiona się w 5 minut nauczyłem. I ja ciągle czekam, aż wstawisz "moją aure" na forum. Oraz typ Cię bił z ponad 6 kratek? To naprawdę, kozal aure musiała być :p I po co piszesz skargę, skoro wiesz, że zostanie uznana za bezpodstawną? 
#3
Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości