Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
 • 2 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
SpinningRegulamin korzystania ze stoniarek, farm automatycznych oraz spawnerów
#1
Regulamin korzystania ze stoniarek, farm automatycznych oraz spawnerów
 

 
Regulamin ten dąży do zapewnienia balansu ekonomii na poszczególnych trybach,
 oraz dla urozmaicenia rozgrywki nowym graczom.
 Nie ma na celu ograniczenia czerpania zysków z budowli automatycznych.
 

 
   I - Postanowienia ogólne
 
 1. Wszystkie sprawy nieujęte w poniższym regulaminie określa Regulamin Forum oraz Serwerów oraz Regulaminy dostępne na SPAWNACH poszczególnych trybów.
   
 2. Przypominamy, ze rejestrując się na serwerze i/lub forum użytkownik akceptuje warunki Regulaminów serwera oraz trybu na jakim gra.
   
 3. Nieznajomość Regulaminów nie zwalnia z ich przestrzegania.
   
 4. Administracja ma prawo do zmiany kar w szczególnych przypadkach.
   
 5. Administracja indywidualnie wymierza czas kary, jednak nie może być on dłuższy niż niżej opisany.
   
 6. Gracz ma obowiązek odpowiedzi na wezwanie Administratora bądź Moderatora w czasie nie dłuższym niż 3 minut, na czacie rozgrywki.
   
 7. Gracz notorycznie znajdujący się w stanie AFK, może zostać wyrzucony z serwera bądź zablokowany przez Administratora według indywidualnej oceny sytuacji.
   
 8. Zabrania się budowania oraz używania jakikolwiek budowli AntyAFK.
   
 

   II - Korzystanie ze stoniarek
 
 1. Zabrania się pod karą trwałej blokady korzystania ze stoniarek pozostając w stanie AFK.
   
 2. Gracza korzystającego ze stoniarki który pozostaje w stanie AFK na wyspie nienależącej do Niego, również obowiązuje ten regulamin.
   
 3. Wyspa, działka, gildia, ..., na której są udostępnione stoniarki (np. poprzez warp) i Gracz-Gość zostanie na niej ukarany, może zostać zablokowana, a jej Właściciel wezwany na TeamSpeak'a celem wyjaśnień. W innym przypadku zostanie tylko usunięty warp.
   
 

   III - Korzystanie ze spawnerów oraz farm automatycznych
 
 1. Jeśli gracz nie odpowie na wezwanie Administratora bądź Moderatora i nie zostanie wylogowany przez automatyczny system AntyAFK (podskoczy, poruszy się - nie zważając na rozgrywkę) może zostać zablokowany na czas nie dłuższy niż 10 dni.
   
 2. Gracz który znajduje się w budowli typu AntyAFK zostanie trwale zablokowany.
   
 3. Gracz znajdujący się w wagoniku podlega pod punkt 3.1 oraz 3.2 niniejszego Regulaminu.
   
 4. Gracz łamiący regulamin, który nie znajduje się na swojej wyspie, działce,... traktowany jest wedle postanowień tego Regulaminu.
   
 5. Warp zostanie usunięty z wyspy, działki, ... , gdy Gracz-Gość zostanie na niej ukarany za AFK.
   
 6. Właściciel wyspy może zostać wezwany na TeamSpeaka celem wyjaśnień, a Jego wyspa zablokowana, gdy Gracz-Gość zostanie ukarany na Jego wyspie.
   
 7. Zabrania się tworzenia budowli umożliwiających darmowe pozyskiwanie przedmiotów Graczom-Gościom pozostającym w stanie AFK pod karą trwałej blokady bądź usunięcia wyspy.  
 

   IV - Słownik pojęć
 
 1. AFK - (Away From Keyboard z ang. "Z dala od klawiatury") - Określa Gracza który pozostając w grze nie reaguje na wezwania. Gracz, który "ma zminimalizowanego" Minecrafta, rozmawia przez telefon itp. również traktowany jest jak osoba pozostająca w stanie AFK.
   
 2. Gracz-Gość - Jest to każda Osoba znajdująca się na danej wyspie, działce, gildii i innych definiowalnych obszarach gry, nie będąca jej Właścicielem bądź Pomocnikiem; osoba, która przebywa na wyspie, działce, gildii, ...,  dzięki ustawionym warpom bądź komendom /home, /tpa.
   
 3. Budowla AntyAFK – Budowla, która sprawia, że gracz jest pomijany przez system automatycznego wylogowania w czasie; wprawiająca gracza w nieustanny ruch.
   
 4. Farma automatyczna - Budowla która zapewnia automatyczny zbiór roślin; zastosowanie czerwonego proszku, lejów i innych mechanizmów nie jest tutaj brane pod uwagę. Za Farmę Automatyczną również uważa się tzw. Kaktusiarkę
 

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości