Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OmexiaSkywars | Skarga na gracza xXAngeloGamerXx
#1
Heart 
   Twój nick: Omexia

   Powód: KillAura
   Serwer, na którym się to wydarzyło: Skywars - Classic
   Godzina,data: 13.04 / 04.07.2015
   Krótki opis sytuacji: Witam. Gracza xXAngeloGamerXx widziałam również wczoraj, więc część ze spawnu jest nagrywana wczorajszego dnia. C: Aby potwierdzić, że gracz      na pewno cheatuje, dziś nagrałam drugi filmik potwierdzający to. A co do łapania cheaterów, to nie jest trudnością złapanie jakiegoś na skywarsach. Cheatera można wszędzie    wyłapać. xD Chyba jak się gra, to można rozpoznać, czy z botem, czy z człowiekiem. ; o
PS. Teraz oglądam ten filmik ponownie, i zauważyłam, że jeszcze jeden, jakiś w tle jest. XD gzgzgz ;_;
   Dowód winyhttps://www.youtube.com/watch?v=UceYdbyr...e=youtu.be
#2
jakbym mógł to tych reputacji dałbym ci z milion jak ty to robisz że ich wyłapujesz? szacun jesteś chyba narazie najlepszą osobą jaką znam która umie wyłapywać perfekcyjnie cziterów..


pozdrawiam cię
#3
Heart 
(04-07-2015, 12:47 PM)polska_rzadzi napisał(a): jakbym mógł to tych reputacji dałbym ci z milion jak ty to robisz że ich wyłapujesz? szacun jesteś chyba narazie najlepszą osobą jaką znam która umie wyłapywać perfekcyjnie cziterów..


pozdrawiam cię

Hmm.. jak to robię? Normalnie. xD Niektórych kojarzę po nickach. ^^ Patrzę na Tab i wiem, że cheater. Big Grin  I dziękuję za takie uznanie. xD
#4
Polska_rzadzi przestaniesz spamić w skargach? Ale i tak ładnie łapiesz cheaterów na SkyWars.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
#5
Gracz został ukarany, został zbanowany permanentnie na serwerze McSurvi.pl
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości