Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XXenoXX[Odrzucone] Aha?
#1
Twój nick: ProXymoSSS
Data i godzina nadania kary: 1 minuta temu?
Opis sytuacji: Zostałem sprawdzany po 3 minutach jak wbilem na classik pvp, po raz 3 przez szamana.
Wytłumaczenie: Znazał u mnie jakiegos fluxa 1.8.8, ktory nawet nie był wypakowany w winrara, a pobralem go po to, by pograc na pewnym serwerze na hns z cheatami, ze widze graczy, ktorza są blokiem(Lub żeby przechodzić przez ściany na jakimś serwerze typu survival, i gildie), ale mi to nie dzialalo, wiec nie uzywalem tego, bylem na wersji 1.7.2 mc, co napisalem szamanowi, ktory po zobaczeniu pliku flux, od razu się rozłączył, nie mówiąc nic, domagam się ub, albo ponownego sprawdzenia, przez kogos kto tu umie robic, bo to wygląda jak by ktoś się na mnie uwziął, ponieważ nikogo nawet nie sklepałem, a padłem 4 razy.
Powód kary (ScreenSHot, filmik): https://imgur.com/a/OHV2C
#2
Nieznajomość regulaminu nie zwalnia cię z obowiązku przestrzegania go. Jest tam wyraźnie napisane że POSIADANIE niedozwolonych modyfikacji jest ZABRONIONE. Skoro tego nie używasz (jak twierdzisz) to po co w ogóle to masz? Mogles chociaż usunąć to. Gdybyś nigdy nie pobrał tego cheata to byś nie dostał bana. Proste
#3
Ech, doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Wiem popełniłem błąd. Nie usunąłem, bo zapomniałem. Nie miałem tego odpalonego, bo i tak byłem na zupełnie innej wersji, ale to chyba znaczenia nie ma.


EdiT: Co mogę zrobić by dostać coś w deseń 2 szansy? (Prócz kupna ub) Naprawde, grałem u was długo, nie licząc 1.5 roku temu jak na jail jeszcze działki były...Wszystko zrobię.
#4
[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości