Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MichaleX_Pro(SKARGA) Maxbartek
#1
Ja MichaleX_Pro zgłaszam
Gracz Maxbartek
za groźbę banem
na trybie WB
dnia 13.02 -10;44
opis- Zabiłem gracza zabierając itemy a on mi banem grozi xd

Pozdrawiam administracje ! <3

Dowód-ss


Załączone pliki Obrazki
   
#2
Pozwole się wypowiedzieć z racji że byłem na serwerze w trakcie tego zajścia..
Gracz o nicku MaxBartek poprosił Michalexa o wizyte na jego wyspie,michalex sie nie zgodził ale po chwili zaakceptował jego prośbę.
Po chwili gracz pisze że został zabity na jego wyspie,więc gracz Michalex nie zabił go na strefie pvp tylko na własnej wyspie.
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#3
Nie prawda. Zabiłem gracza w strefie pvp na /warp end
#4
[10:33:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] Gracz Maxbartek ? ej michaleX Pro pokarzesz dzialke
[10:33:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] VIP MichaleX_Pro ? nie
[10:33:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] VIP MichaleX_Pro ? albo ok
[10:33:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] VIP MichaleX_Pro ? ok pokarze
W tym czasie zginął MaxBartek
[10:35:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] Gracz Maxbartek ? ide do admina
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#5
Tak to ja napisałem ale ja skorzystałem z komendy /tpahere i przeteleportowałem gracza na strefę pvp i go zabiłem a z tego co wiem nie ma bana za to, że vip korzysta ze swoich komend

Masz dowód na to, że zabiłem go na wyspie ?

po 1 nie zabiłem go na działce tylko na /warp end

a po 2 z logów nic nie wynika. Mogłem napisać tak a po sekundzie zmienić zdanie .


Gracz został zabity w strefie pvp
#6
Ban jest za oszustwo graczy. Nie wazne z jaka ranga. Jezeli napisales ze go przeteleportujesz na wyspe, po czym przeteleportowales go na strefe pvp, to leci ban.
Aktualnie skargi z obydwu stron sa bezpodstawne, wiec zamykm zeby nie bylo spamu.

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości