Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
r0thing[PVP CLASSIC] Prośba..
#1
Cześć, chciałbym prosić administracje o przypilnowanie Helpera __SZAMAN__. Dlaczego? Ponieważ Helper powinien pomagać, a SZAMAN tego nie robi wiem, że nie mam dowodów, ale chciałbym podać parę przykładów z resztą paręnaście graczy może potwierdzić, że tak jest..

1. Nie reaguje na skargi graczy na czacie (wiem, że można zrobić skargę na forum, ale skoro jest Helper, oczywiście aktywny to po co robić skargę??) np. wczoraj prosiłem o sprawdzenie/zbanowanie gracza oczywiście cheatera , a on do dzisiaj nie ma blokady.. Chce dodać, że nie tylko ja o to prosiłem, a jakieś 5 graczy.

2. Szaman nie raz wyjdzie bić się na mapę Afrodyzjak, lecz nie tak jak każdy, a ze zbugowanym /v, mimo licznych próśb zabijał i nabijał /ks nieuczciwie nawet parę graczy prosiło go o to żeby postarał się go wyłączyć, albo chociaż nie zabijać innych nieuczciwie on to zwyczajnie ignorował..

3. Ostatnio też jak gracze pisali z prośbą o pomoc szamana, to on zwyczajnie pisał, że go nie ma i tak co parę minut. Jeden gracz nawet chciał pokazać, że szaman nie sprawdzi / zbanuje cheatera (widać przecież że bije każdego do okoła, a poza tym ile to się tepnac>zobaczyć>zbanować??), ale za słowa banować co chwilę mógł..


Wiadomości w tym wątku
[PVP CLASSIC] Prośba.. - przez r0thing - 10-02-2018, 08:09 AM
RE: [PVP CLASSIC] Prośba.. - przez __SZAMAN__ - 10-02-2018, 10:59 AM
RE: [PVP CLASSIC] Prośba.. - przez r0thing - 10-02-2018, 11:29 AM
RE: [PVP CLASSIC] Prośba.. - przez __SZAMAN__ - 10-02-2018, 11:59 AM
[PVP CLASSIC] Prośba.. - przez tygrysek208 - 03-05-2018, 05:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości