Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xDjep[Odrzucone] [UB]
#1
Nick-peust2115
data:2018-02-01 2,30
powod bana logut podczas sprawdzania
moje tlumaczenie:
kopalem sobie tak o i jakis frajer do mnie pisze ze jestem sprawdzany to jak ja tak o sobie loglem i tyle i potem wracam i banicja ja mam pytanie jak mozna kurwa kogos o 2,30 w nocy sprawdzac chuj jak to by byl piatek ale kurwa w czwartek to juz jest przesada nie pozdrawiam tego admina wredny ""chuj"" i tyle ktory nie liczy sie z tym ze mam wyjebane na to co on mi pisze i mysli
ze jest zajegbisty,20+lat i zamiast isc na dziwki z roksy to kurwa siedzi z jakas pi*** na tsie i sobie na easy hz sie gdzie jeden stivek sobie kopie CO TO KURWA MIALO BYC :3
+wbilem na tsa sie pytam jak mozna sprawdzac o 2,30 w nocy i chcialem mowic zeby sobie zycie ulozyl ale mi szkoda by bylo zeby ludzi na ulicach straszyl i poszedlem spac ja nie wiem gosciu napierdalasz do tej 3-4 i potem idziesz spac wstajesz o 13,majac glos +20 lat albo zyjesz na utrzymaniu rodzicow albo jestes typem studenta nerda
#2
Nie powiem, postarzyłeś mnie ostro ;D Za takie słownictwo oczywiście na forum także otrzymasz bana. A jeśli chodzi o twojego bana to tak, Napisałem ci że jesteś sprawdzany zamiast wejść na ts zlogałeś i prawdopodobnie liczyłeś że tego nie zobaczymy wiec ban jest słuszny. Co lepsze zaraz po tym wbiłeś na mk i na nukerze zacząłeś kopać zaraz obok spawna. Dodam tylko że multikont zbanowanych za cheaty/logout itp masz wiele, co utwierdza nas w przekonaniu o tym że często łamiesz regulamin.

Pozdrawiam. Smile

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości