Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ChillToTylkoGrax[Odrzucone] bAN
#1
prośba o ub na skyBlock'u dostałem bana za afczenie
nie wiedziałem że jest ban za afczenie bo na każdych innych skyblockach nie było czegoś takiego
prosił bym o Ub

Mój nick ChillToTylkoGra

po 2 był na mojej wyspie helper i widział afczarke więc myślałem że jest to dozwolone
#2
(28-01-2018, 11:02 PM)ChillToTylkoGrax napisał(a): nie wiedziałem że jest ban za afczenie

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Jednak żebyś wiedział na przyszłość przytoczę Ci tutaj ten punkt:

4.Na serwerze zabrania się posiadania na komputerze wszelkiego rodzaju modyfikacji oraz programów, które wpływają na oszukanie systemu gry, np. nodus, huzuni, xray, wszelkiego rodzaju macro. Przyznanie się do ich posiadania jest równoznaczne z ich używaniem. Zabroniona jest również rozgrywka bez ingerencji gracza (np. kopanie podczas bycia nieobecnym).

Nawet jeśli nie chciało Ci się czytać regulaminu to wystarczyło zerknąć na tabliczki, które znajdują się na spawnie: https://imgur.com/a/OTMO8

(28-01-2018, 11:02 PM)ChillToTylkoGrax napisał(a): na każdych innych skyblockach nie było czegoś takiego

Ten każdy inny SkyBlock to nie nasz tryb. Nie porównuj nas do innych serwerów, gdyż wszędzie jest inny regulamin i to chyba logiczne, że zasady rozgrywki będą inne.

(28-01-2018, 11:02 PM)ChillToTylkoGrax napisał(a): po 2 był na mojej wyspie helper i widział afczarke więc myślałem że jest to dozwolone

Skoro był u Ciebie Helper to trzeba było zapytać, czy jest to dozwolone, a nie strzelać sobie czy wolno, czy może jednak nie.


Dorzucę jeszcze logi, w których próbowałam sprawdzić czy może jednak jesteś.

[23:21:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] <3 Mod Tigrii ? ChillToTylkoGra
[23:23:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] <3 Mod Tigrii ? ChillToTylkoGra
[23:23:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> ChillToTylkoGra] Masz ostatnia minute na odpisanie.
[23:24:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] tygrysek208 zbanowan ChillToTylkoGra za 'AFK przy farmie automatycznej/Budowle AntyAFK'


Ode mnie unbana nie otrzymasz. 

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości