Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KrychaaPL[Odrzucone] UNBAN KrychaaPL
#1
        KrychaaPL
2018.1.24
Gadałem z officialkonto miałem mu dać doładowanie a on mi kase a on mi dał kase a ju mu nie dałem dołądowania.
Moje założenia są takie że za wymianę w grze ponosi się własną odpowiedzialność, mnie sporo razy okradli na innych serwach szedłem na forum i dostałem odpowiedź:Za wymiany ponosi się własną odpowiedzialność . I wymiana była przeprowadzana na fb . Więc moim skromnym zdaniem powinienen dostać UNBANA . Z góry dziękuje .
#2
1. Apelację składa osoba ukarana.
2. Nazwa tematu musi zaczynać się od tagu [UNBAN] i kończyć nazwą użytkownika z gry.

Wymagane jest użycie wzoru poniżej:
---------------------------------------------
Twój nick:
Data i godzina nadania kary:
Opis sytuacji:
Wytłumaczenie:
Powód kary (ScreenSHot, filmik):
----------------------------------------------
#3
(25-01-2018, 11:14 AM)KrychaaPL napisał(a): Gadałem z officialkonto miałem mu dać doładowanie a on mi kase a on mi dał kase a ju mu nie dałem dołądowania.

Doładowanie w twoim przypadku do jakiejś sieci komórkowej jest rzeczą realną. Co podchodzi pod ten pkt:
10.Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz handlu przedmiotami, kontami czy wirtualną walutą za prawdziwą gotówkę lub inne realne dobra. Jedyną ofertą sprzedaży jest oferta przedstawiona na stronie mcsurvi.pl/sklep/ Gracze ani moderacja serwera nie mają prawa do sprzedaży takich dóbr.

(25-01-2018, 11:14 AM)KrychaaPL napisał(a): Moje założenia są takie że za wymianę w grze ponosi się własną odpowiedzialność, mnie sporo razy okradli na innych serwach szedłem na forum i dostałem odpowiedź:Za wymiany ponosi się własną odpowiedzialność .

Grasz na McSurvi, więc obowiązują Cię zasady z właśnie tego serwera. Banujemy za oszustwa podczas wymiany, gdyż jest to nie fair w stosunku do drugiego gracza.

(25-01-2018, 11:14 AM)KrychaaPL napisał(a): I wymiana była przeprowadzana na fb . Więc moim skromnym zdaniem powinienen dostać UNBANA . Z góry dziękuje .

Za prowadzenie wymiany na Facebooku nie dostałbyś bana. Jedyny w miarę rzetelny dowód to screenshoty ekranu gry, logi z serwera, czy film. Jako, iż gracz officialkonto przyszedł się poskarżyć sprawdziłam wasze logi. Jednoznacznie z nich wynika, że wymiana była prowadzona na chacie.

Kończąc temat prośby o UnBana - Ban jest jak najbardziej słuszny i z mojej strony nie otrzymasz drugiej szansy. Chociażby za to kłamstwo z wymianą prowadzoną przez Faceebooka.

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości