Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xShackal_[Odrzucone] Skarga
#1
Mój nick; MSG1337
Nikc oskarżonego : szumielxd_
Powód : brak wspolpracy podczas sprawdzania

Screnshots:

https://zapodaj.net/0a7d37d746d4e.png.html

Nie chciał odebrac o demnie na skype i dał mi bana chociaz do niego ndzowniłem !
A on i tak odzucal moje połaczenie !
#2
Mowilem ci napisz do mnie, a ty nic.
Pytalem cie o zdjecie profilowe na skype, odpowiadasz ze szare. Jakos szkoda ze nie bylo tam zadnego konta o podanej mi nazwie i takim wygladem zdjecia profilowego. Napisalem wiec na 2 pierwsze skype randomowa wiadomosc, ale nikt nie odpisal. Nikt do mnie nie dzwonil, a jakos kiedy chodzi o jakies twoje problemy to potrafisz mi zaspamic 10 tych samych wiadomosci w ciagu kwadransu. Tak samo ciekawa sprawa jest fakt ze za kazdym razem kiedy cie sprawdzam ty od nowa pobierasz skype i tradycyjnie juz nie mozesz sie do mnie dodzwonic. No coz... moze pora zostawic skype na komputerze i nauczyc sie odpowiadac w trakcie sprawdzania z taka sama gorliwoscia jak przy twoich "problemach", ktore okazywaly sie twoim kolejnym banem za wykorzystywanie mk.
Majac tyle pobanowanych kont nawet nie powinno cie dziwic ze bedziesz sprawdzany.
Ale rob jak chcesz...


No chyba ze do sprawdzania masz inne konto niz to(zeby nie bylo... jakby sie dalo to bym te serduszka usunal):[Obrazek: 3d0635e2b60d6fabf6ec99fef621d8df.jpg]

Ale tu zadnej informacji nie dostalem od 4 stycznia
#3
Prosze link :

https://zapodaj.net/8fe51617779ce.png.html
#4
Ustalone juz na pv.
Najprawdopodobniej problemy techniczne na skype.
Gracz zostanie ponownie sprawdzony, jezeli nic podejrzanego nie znajde zostanie odbanowany
#5
Probowal mi wcisnac inny komputer niz ten na ktorym wczoraj gral. Za takie rzeczy to na ub nie ma co liczyc.
Ciekawostka jest fakt ze logi z tego dnia byly i logowal sie z tego nicku na tym komputerze.
Jednak dziwnym trafem brakowalo logow z momentu sprawdzania. Co z nimi? Tego nie wiem
#6
[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości