Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
x_Pokemon_xPoKeMoN, mówi papa.
#1
Cześć, z tej strony Ja Czyli PoKeMoN.
Jak widać u góry odchodzę niestety z serwera. Chciałbym podziękować kilku osobom:

szumielxd_: byłeś osobą, do której można zawsze było zwrócić się na Anihilacji jak znalazłem cheatera/buga. A i nauczyłeś mnie słowa "bry." Pamiętać będę zawsze jaki ty dobry skorpion jesteś.
Quarantino: byłaś tą osobą, która zawsze w krótkim czasie odpowiadała na pw, ale także fajnie się z tobą pisało na shoutbox/serwie.
Kiciek37: No ciebie trudno zapomnieć, fajnie się na shoutboxie pisało z tobą, a czasami na Anhi ubaw był xD
tygrysek208: pamiętam jak zacząłem grać na Anhi i ty zawsze wskakiwałaś na drzewo a ja nie mogłem bo nie miałem wtedy jeszcze ninjy xD
MinecraftBartez: byłeś fajną osobą, pamiętam jak kilka razy graliśmy w SkyWars (z rok temu) xD fajna gierka wtedy była
crazycrafter: spoko kolega, pokazałeś mi gdzie są skrzynki na classicu z itami. xD
ania97103: fajna osóbka z którą można się pośmiać na shoutbox. Wink
Zjarany12XD: spoko osoba, napoczątku kojarzyłem Cię z forum mineserwer.pl, a potem zacząłeś grać na Anihilacji.

Mógłbym długo wymieniać osoby, które poznałem i z którymi się przyjaźniłem lecz to by mi zajeło z 2/3 wątku no wkońcu grałem tu z 2-3 lata.

Niestety odchodzę, ale nie z przyczny związanej z serwerem (ani nic związanego z rekrutacją.) Powód wolę zostawić dla siebie.

Czasami może, będzie szansa zobaczyć mnie na forum na shoutboxie. [lecz rzadko]

Tutaj macie mój pierwszy wątek na forum serwera: http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Witajcie-D

Pozdrawiam was wszystkich i cześć Wink

A i pewnie wiele osób zastanawia się skąd nick PoKeMoN?
Pierwszy Nick Na Serwerze: Gumek333
Dlaczego Zmieniłem nick?: Jakimś cudem traciłem wtedy $ na Anihilacji codziennie po jakieś 100$... a nie wiedziałem jak zmienić wtedy jeszcze hasło i wymyśliłem Nick: Xx_Pokemon_xX
#2
Nie wierzę ty też odchodzisz..
No cóż byłeś jak dla mnie najlepszą osobą, z którą można było porozmawiać/ popisać
"Oni zawsze wracają"
Żegnaj Sad
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]
#3
Żegnaj. Wrócisz napewno Smile
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#4
@DylanPL szczerze mówiąc, to wątpie... :/
#5
Ajc, szczerze myślałam, że prędzej ja zrezygnuje z tego serwera z własnej woli niż ty. No cóż żegnaj poke.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#6
Żegnaj! :c
#7
Miło, że o mnie wspomniałeś, jednak zdziwiłeś mnie swoją decyzją. Szkoda, ale cóż liczmy na to, że jeszcze się kiedyś tam spotkamy ;D Żegnaj i do zobaczenia!
Doing is better than saying.
#8
Ehhh, szkoda. Myślę że miasles duże szanse na Helpera. Poza tym pamiętam jak kiedyś na odcinki banana mu spamiłeś na /msg i ci dał perma xDDD
Smutno będzie bez ciebie
#9
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości