Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KillereqSkarga na lamaxdgg
#1
Witam. Od jakiegoś czasu jest "nowy" admin na forum. Ktoś podaje dowód na to, że ktoś ma aure, a on pisze: Gracz został ukarany. A jakoś taki np. ronaldo89 bana nie ma, gdzie 4 skargi z dowodami były. To ma być admin? Nie ma to jak dać komuś range bez opcji banowania ; ). Weźcie go wywalcie dajcie jakiegoś PRO adma a nie jakiś frendzel co ma range i wciska każdemu kity na forum. Bez jaj co jak co, ale kłamać? I to admin?!? No ludzie ._. Skandal po prostu, tyle ode mnie, aha i lamaxdgg rób coś w końcu, bo na razie to tylko piszesz, a nie robisz. Pozdro
#2
Ile razy mam tłumaczyć?
1. Banan mi nie dał pernisji miał być automatyczny restart ale się nie zrobił.
2. Jak dostanę dostęp do banowania, to znikną cheaterzy.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
#3
Lama... ale dla banana danie ci permisji to 1 min roboty xD
#4
Tylko go uproś Smile.
Ale pisałem z nim i powinno być dziś ok.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
#5
Banan to ma coś z głową... Jak daje range to niech od razu da permisje ,a taka robota to wiesz... Jak bym powiększył sloty na survi do 3k i zaprosił z jego tamtych serwerów ludzi, sporo by zarobił. Ale nie moja sprawa ; ) Pozdro aha i lamaxdgg mogę Ci zrobić liste cheaterów do banowania Smile napewno ułatwi Ci to robote
#6
Ułatwi, hehe.
Poprostu miał być restart, a się nie zrobił...
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości