Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OktawikSkarga
#1
Question 
*Twój nick: _Oktawik
*Nick Oskarżonego: http://mcsurvi.pl/forum/User-Bartezik
*Powód: Obrażanie mnie i nie wypełnianie funkcji helpera
*Godzina, data: Gdzieś ok. wczoraj
*Krótki opis sytuacji: Bartezik po daniu mu repki -1 przeze mnie zaczął mi spamić na prywatnych wiadomościach o w ten sposób. Używał tam słowa typu "Nwm czy masz IQ taboretu" itp. Każdy może oceniać według swojej opinii, według mnie taka osoba nie powinna być na tak ważnym stanowisku. Gdyż nie spełnia tego czego każdy z stanowiska Helper. Mam nadzieję, że osoba ta poniesie konsekwencje gdyż takie osoby niszczą nie potrzebnie rozgrywkę na tym serwerze. Dlaczego dałem mu repkę -1? Przeglądając mnóstwo wątków dziennie zauważyłem gdyż gracz używał niecenzuralnych słów jednak Bartezik uważał, że można tak robić (przeklinać, obrażać innych, wyzywać swoją rodzinę) i uznał wątek za bezpodstawny Wiem że miało być krótko i na temat jednak no cóż rozpisałem się. Jeśli chcesz coś dorzucić lub nie zgadzasz się pisz w komentarzu na dole, chętnie poczytam co inni uważają.
*[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik):[/align] tutaj dam tylko jeden screen mogę dać ich więcej jeśli tylko by ktoś chciał
Tutaj jeden z nich: https://zapodaj.net/e071763ce32f8.png.html
Dlaczego nie dam linku do wątku? Został zamknięty, a ja nie zapamiętam nicku 1 osoby wśród 100 innych
Jeśli będzie on bardzo potrzebny mogę poświęcić kilka godzin i poszukać go.
#2
NeVeriDoS nie będę tego komentować twoje zachowanie pokazuje ile masz lat na ile cie stać
ale chwila zaraz zaraz, czm mnie oceniasz skoro mnie nie znasz? i czm się mnie przyczepiłeś?
Bartezik to twoje multikonto zgadza się?
#3
(28-12-2017, 07:58 PM)NeVeriDoS napisał(a): Twoja skarga jest bardzo elokwentna ale to ze masz iq taboretu to jest prawda wyjdź na dwór i zapierdol się mydłem w płynie bo takich raków w minkruftowym społeczeństwie nie trzeba

1. Obraza gracza+obrażanie go oraz pokazywanie, że jesteś mały, rozpieszczonym dzieckiem.
2. Przekleństwa na forum i nakłanianie do złych rzeczy to.
 Jest jeszcze dużo takich słów które mi się bardzo nie podobają więc sam pokazujesz  jaki jestes "niewychowany" Niewychowany to mało powiedziane ale mam  swój honor w przeciwieństwie do ciebie i nie obrażam bez powodu.  Skarga jest słuszna więc nie masz prawa obrazy gracza który zgłosił administracje. Więc każde twoje słowo nie ma sensu. Stivy przeklinające to nie zasługują na grę tylko na bana perma.     Pozdrawiam.
                                                               Zasługujesz na bana i nie czasowego tylko perma :d
#4
@oktawik bartezik mógł by zrobić coś takiego ciekawe jest to że zarejestrował się i pierwsze co zrobił wszedł w tej wątek.
#5
(28-12-2017, 08:09 PM)Cytrus3k napisał(a): @oktawik bartezik mógł by zrobić coś takiego ciekawe jest to że zarejestrował się i pierwsze co zrobił wszedł w tej wątek
Administracja to nie zawsze dobro też jest zła czasem. Po co piszesz post w którym nic nie wznosisz?

Bartezik za takie coś zasługuje na bana
#6
Bartez postanowił odejść, Więc skargę zamykam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 144ffca5f9183.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości