Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DravenPLPapa
#1
Rainbow 
Ja odchodze a miałem zamiar tu grać ,nawet 3/2 h dzienie, ale dobra nie to nie
to jest żałosne , że , nibby nibby rekrutacja OFF, ale ponieważ dzis 1 gracz dostał range na forum moderatorSmile
to jest niefert ;P Nick, który dostał dziś Moderator to lamaxdgg ;p, a jakoś 2 godz temu miał gracza pzdr
jeśli on , już miał range to ok , ale tżeba było dać im range jak do dupy właściciel przeją server ;p
Więc to tyle ja odchodze i narka ;p posrany serverze Wink bo ty masz , dużo serverow ponad 10/20 i nie masz czasu
,żeby nim się zajmować , więc go odajj w dobre rence jak psa ;* lub go sprzedaj Smile a nie 0,0 adminów Wink
jedynie to clone przebywa częściej ;p a tak to pusto same cheatery i tyle zamiast zrobić rekrutacje to co
w gacie robie
Awiec ja odchodze WinkJak miał piorun server to było .. jakąś Smile
było owiele lepiej niż teraz Wink byla ogarnięta administracja
i były szybko rekruty


Papa odchodze Smile ciesze się Tongue Rolleyes
#2
Bezsensu Wink skoro odchodzisz to odchoć,a nie rub obciążenia administracji Smile
#3
Rangę dostałem, bo moderuję już jeden serwer z naszej sieci i Banan zgodził się abym moderował i ten.
Przenoszę do HydePark -> Inne.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
#4
Ziomek,jeżeli nawet byłaby rekrutacja to i tak byś się nie dostał Smile. Po 1 - Weź się ogarnij i naucz się ortografii Po 2 - Odchodź sobie nikt Cię tu nie trzyma boże.Widzę, że kolejne dziecko się znalazło ;D.Pozdrawiam cie i nie wracaj..
A i co do Banana,on nie jest tylko tutaj Administratorem Smile.Ma na głowie kilka serverów.... I jak dla mnie dobrze sobie radzi.Piorun też ogarniał,ale Banan stara się tak aby było wszystko dobrze.Dodał Wojownicy Vs Potwory... Nawet nie wiesz ile można się przy takim czymś napracować... Ziomek lepiej się odczep od Administracji i spadaj do mamy bo kaszką dzieli.Rekrutacja będzie zapewne otwarta w kwietniu tak jak piszę na stronie startowej Smile.
#5
To dla,tego gracza nie było miłe, ale ja go nierozumiem skoro odchodzi niech odchodzi, a nie skaży się jak przedszkolak, a I przed że też się daje przecinek i kto tu się nauczy ortografi,ale dobra: Dlamnie to było,by do kosza Smile
#6
Gościu,po co się skarży,że wszystko mu nie pasuję Smile.
I nie rozumiem piszemy osobno..
Tak jak mówisz,do kosza Smile
#7
Już się obrażacie... KOSZ.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości