Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
raki123UNBAN [raki123]
#1
---------------------------------------------
Twój nick:raki123
Data i godzina nadania kary:23.12.2017  godz. 23.37
Opis sytuacji: ogolem to proboje wejsc na konto raki123 w celu zmienienia hasla z pewnej przyczyny po czym okazuje sie ze mam bana
Wytłumaczenie: szczerze napoczatku nie wiedzialem za co jest ban po czym wbilem na tsa i bartez mi powiedzial ze mam obrazliwe tabliczki na dzialce i ze  mixuu mnie za nie upominal ale ich nie usunolem choc szczerze nie pamietam zebym dostal jakiekolwiek upomnienie a sama tabliczka nie byla stawiona przezemnie tylko przez dobre_ruszowe poniewaz byl dodany do mnie do dzialki , nie wiedzialem ze jest za to jest ban wiec ich nie usuwalem a zadnego upomnienia ze strony mixa nie pamietam wiec moze bylem wtedy afk.
Powód kary (ScreenSHot, filmik): https://imgur.com/a/Oxtdo
----------------------------------------------
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#2
Nie tłumacz się innymi osobami, bo to ty jesteś właścicielem działki i ty za nią odpowiadasz. Jeżeli na TWOJEJ działce były tabliczki łamiące regulamin to ban był słuszny ;P A jak Mix twierdzi że cie upomniał i ma na to dowód to sprawa mówi sama za siebie.
Czekamy teraz jeszcze tylko na wypowiedź Mix'a
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]
#3
Nie mam zamiaru szukać tego w logach było to z tydzień lub 2 tygodnie temu a spam w logach jest ogromny. Jeżeli chcesz unbana przeproś osobę którą to dotyczyło (Lisek061). Wyślij mi ss`a z przeprosinami na pw a otrzymasz unbana (FB lub forum). Pozdrawiam Mix.
#4
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości