Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nez13371gskarga ronaldo89
#1
Video 
Twój nick: WOPWOPWOP
Powód:kill aura
Serwer, na którym się to wydarzyło:pvp
Godzina,data:godz 17 2015-06-21
Krótki opis sytuacji:filmik.
[Obowiązkowy] Dowód winy: ( screenshot , filmik ) https://www.youtube.com/watch?v=OiLt6afC...e=youtu.be
Cool Cool Cool Cool
#2
Widać cheaty u tego gracza powinien zostać zbanowany
█▬█ █ ▀█▀ √ק★★√ι √ι★PoldekDriver★█▬█ █ ▀█▀
█▬█ █ ▀█▀ Pomoge chętnie █▬█ █ ▀█▀
#3
@UP

Po co to piszesz? Administracja zadecyduję jaka kara ma spotkać tego gracza. Jest to tylko nabijanie postów.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
#4
Jest! W końcu ktoś tego frajera nagrał. Taki kozak był, dodam też że sam się z nim klepałem i orał na fly więc jestem światkiem ,że ten oto gracz ma cheaty. Prosze mu dać bana na ip bo grać się nie da. Ale i tak pewnie nikt mu bana nie da, bo po co? I tak przyjdą kolejni...
#5
To ogólnie jakis pomyleniec, Nie dość że obraża graczy że nie umią rać to jak juz pada to fly i nie ma go
#6
(21-06-2015, 04:35 PM)lamaxdgg napisał(a): @UP

Po co to piszesz? Administracja zadecyduję jaka kara ma spotkać tego gracza. Jest to tylko nabijanie postów.

Bo myślę , że zostanie zbanowany nie jestem , żadnym administratorem + Myślę a nie gracz zoztanie zbanowany a za cheaty jest tylko ban Smile pzdr
█▬█ █ ▀█▀ √ק★★√ι √ι★PoldekDriver★█▬█ █ ▀█▀
█▬█ █ ▀█▀ Pomoge chętnie █▬█ █ ▀█▀
#7
Persew nic się nie odzywa... Pewnie pojechał na wakacje za hajs z Vip'ów. No cóż, jak się hajs ma to trzeba tracić. I tak nic mu nie zrobią. :c
#8
no widac adminow to nie interesuje
#9
Gracz został już ukarany na podstawie innej skargi. Zamykam.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości